×

17 zachowań, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że sypiasz z właściwą osobą

Idealny związek to chyba marzenie każdej świadomej i dorosłej osoby. Dzięki temu możemy stworzyć drużynę na dobre i na złe. Co jest ważnego w takiej relacji? Na pewno to, aby się dogadywać, rozumieć, szanować i pragnąć. Tak, cielesność jest także bardzo ważna i trzeba sobie o tym na każdym kroku przypominać – zwłaszcza w sypialni.

Najlepiej związać się z bratnią duszą, która będzie nas rozumieć i zachowywać się podobnie do nas. Ale jak taką osobę rozpoznać?

Te znaki powinny być bardzo jasnym przekazem, świadczącym o tym, że miłość wisi w powietrzu!

Podczas zbliżenia mówicie sobie „Kocham Cię”

Te słowa mają ogromną moc, a wypowiedziane w tak intymnej chwili, sprawiają, że magia jeszcze na długo po będzie iskrzyć między Wami. Pamiętajcie jednak, żeby nie mówić tego, gdy po prostu tego nie czujecie.

Każdy ma swoją stronę łóżka

Romantycznie jest po stosunku usnąć wtulonym, ale świadomość tego, że macie jednak swoje miejsce, sprawia, że czujecie się bezpieczniej.

Nagość – bez oporów

Gdy jesteś przed nim naga, nie musisz zakrywać się dłońmi i nie robisz wszystkiego, aby wyglądać jak najlepiej, tylko jesteś sobą. Nie musisz wciągać brzucha i nienaturalnie zakrywać piersi, tylko dlatego, że on leży obok. Nie o to w tym chodzi.

Podczas zbliżenia patrzycie sobie w oczy

To jest bardzo istotne, bo buduje głęboką więź między Wami. Emocje wtedy sięgają zenitu, bo oczy są zwierciadłem duszy i widać w nich więcej niż możesz sobie wyobrazić.

Zmiany, zmiany, zmiany

Nie ma monotonii. Nie tylko decydujecie się na ostry i dziki seks, ale często oddajecie się rozkoszy związanej ze zbliżeniem delikatnym i romantycznym.

Wzrok i wszystko jasne

Czytacie się jak książki. Wystarczy tylko jedno spojrzenie tej drugiej osoby, a Ty już wiesz, że Twój partner ma na Ciebie ochotę. Oczami jest w stanie wyrazić nawet największe pożądanie.

Przytulenie istotne w każdym związku

To bardzo często jest tak samo intymne jak samo zbliżenie. Dzięki temu całym ciałem wtulasz się w partnera i możecie być ze sobą najbliżej.

Kontakt bez słów

Nie musisz być dosłowna, bo on wie, co robić, aby było Ci dobrze i na odwrót. Czytacie to, jak reaguje Wasze ciało na widok drugiej osoby i z tego korzystacie.

Nie musicie planować zbliżenia

Jeśli tak by było, to zły znak dla związku, ponieważ takich emocji i zbliżeń nie powinno się umieszczać w grafiku. To coś naturalnego i takie to powinno być.

Nie tylko w łóżku

Dlaczego nie skorzystać z wanny? Blatu w kuchni? Stołu w dużym pokoju? Niech nic Was nie ogranicza, bo o to w tym wszystkim chodzi. Odrobina szaleństwa ?

Mężczyzna interesuje się Tobą

Jeśli widzi, że coś Cię boli, to nie udaje, że tego nie widzi, ale pyta, czy wszystko okej i stara się przerwać zbliżenie, a nie kończyć za wszelką cenę. Liczy się dla niego przede wszystkim Twój komfort.

Nie musicie wyłączać światła

Ten etap już dawno zniknął z Waszego życia. Dlaczego? Bo czujecie się idealnie, gdy możecie patrzeć na swoje spocone ciała, patrzeć sobie w oczy i widzieć ten cudowny akt miłości.

Pocałunki

Element, którego nie może zabraknąć. Te delikatne w usta są romantyczne, ale nie zapominacie także o tych w szyję, brzuch i uda. W końcu całe ciało jest do wycałowania, prawda?

Happy People Wine Man Love Woman Couple Intimate

Brak krępacji

Nie musicie przed sobą udawać i szukać zbędnych wymówek, jeśli jedno z Was się gorzej czuje i nie ma ochoty na wyszukaną pozycję.

Tylko ona/on i nikt inny

Nie wyobrażacie sobie, że moglibyście się zbliżyć do innej osoby. Nawet nie fantazjujecie o innej, bo wiecie, że Wasz partner jest idealny i niczego mu nie brakuje.

Podziwiacie się

On patrzy na Ciebie tak, jakby podziwiał najpiękniejszy obraz na świecie, a Ty patrzysz na niego tak, jakby nie było innego mężczyzny na świecie. To cudowne być w siebie tak zapatrzonym.

Brak zbliżeń nie jest końcem świata

Nie musicie lądować w sypialni codziennie po kilka razy dziennie. Gdy macie przerwę, żadne z Was nie czuje się z tym źle.

Kochani, zgadzacie się z tym?

Może Cię zainteresować

zamknij