×

Święta Anny Lewandowskiej. W sieci ukazały się zdjęcia z domu Lewandowskich

Święta Anny Lewandowskiej są wyjątkowe. Celebrytka opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcia, które zapierają dech w piersiach. Dekoracje świąteczne w domu Lewandowskich są olśniewające, ale to nie one przykuły najwięcej uwagi internautów. Lewandowska pokazała twarz swojej córki – Klary!

Rodzinne Święta

Żona Roberta Lewandowskiego z okazji Świąt opublikowała na Instagramie szereg świątecznych zdjęć. Anna Lewandowska już jakiś czas temu wspominała, że w tym roku w nieco inny sposób przygotowywała się do Świąt. Celebrytka wspominała, że jest zmęczona natłokiem obowiązków, dlatego postanowiła dać sobie nieco więcej luzu. W związku z tym, część potraw zamówiła w firmach cateringowych. Wspominała na swoim profilu, że takie rozwiązanie jej zdaniem jest wspaniałym sposobem nie tylko na upragniony odpoczynek w okresie przedświątecznym, ale także na pomoc branży gastronomicznej, która w trakcie epidemii znalazła się w trudnej sytuacji. Oprócz zaskakujących informacji na temat wigilijnego menu, Lewandowska wprawiła fanów w zdumienie za sprawą publikowanych fotografii. Do tej pory gwiazda bardzo dbała o prywatność swoich dzieci i unikała eksponowania twarz Laury i Klary. Tym razem jednak odważyła się zamieścić kilka prywatnych zdjęć. Dla wielu internautów było ogromnym zaskoczeniem, że Lewandowscy pokazali twarz Klary!

święta Anny Lewandowskiej 3
Instagram

Święta Anny Lewandowskiej

Z okazji Świąt Anna Lewandowska udostępniła na swoim Instagramie wiele zdjęć z okresu Bożego Narodzenia. Oglądając fotografie można zauważyć, że tuż przed Świętami Lewandowscy zamówili fast food m.in. pizzę! Jakby tego było mało, Anna Lewandowska po raz pierwszy pokazała twarz swojej córki Klary. Dziewczynka pozuje wraz z rodzicami przy wspaniale ustrojonej choince. Cała rodzina Lewandowskich jest odświętnie ubrana. Anna Lewandowska postawiła na klasyczny, elegancki kombinezon z asymetryczną górą.Trenerka nie chcąc ujawniać zbyt wielu szczegółów wyglądu swoich dzieci, nałożyła na twarz Klary filtr w postaci okularów przeciwsłonecznych. Z kolei Laurę obróciła tak, aby internauci nie mogli dostrzec jej twarzy. Lewandowska podpisała zdjęcie słowami:

Nie ulega wątpliwości, że Lewandowscy spędzili cudowne Święta.

święta Anny Lewandowskiej 5
Instagram
święta Anny Lewandowskiej 2
Instagram
święta Anny Lewandowskiej 4
Instagram

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij