×

22-latka ma na twarzy setki piegów. Trudno jest przejść obok niej obojętnie

Jedni uważają, że szpecą, inni, że są atrybutem piękna, a jeszcze inni robią dzięki nim prawdziwą karierę. Mowa o piegach, które czasami są źródłem kompleksów i drwin, a niekiedy przepustką do światowej sławy. Tak było w przypadku pochodzącej z Niemiec 22-letniej Swantje Pauliny, która jako mała dziewczynka miała kompleksy w związku z piegami. Z czasem wszystko się zmieniło i dzisiaj są jej znakiem rozpoznawczym.

To, co kiedyś uznawała za wadę, stało się jej prawdziwym atutem

Swantje, która nie bez powodu jest znana jako „królowa piegów”, otwarcie przyznaje, że nie zawsze czuła się z nimi dobrze. Kiedy była jeszcze małą dziewczyną, miała ich dość i wierzyła, że w końcu same zniknął. Na szczęście jej życzenie się nie spełniło. Teraz, obok dużych oczu, piegi stały się jej prawdziwym atutem, choć oswojenie i zaakceptowanie swojego wyglądu zajęło jej sporo czasu. Kiedy jednak do tego dojrzała, jej kariera nabrała błyskawicznego rozmachu.

Ogromna popularność

Młoda kobieta dzięki swojej niepowtarzalnej urodzie zgromadziła na swoim Instagramie prawie pół miliona fanów. Ta kosmiczna liczba pokazuje, że swoją urodą zdobyła serca i uwagę wielu ludzi na całym świecie. Na tym jednak nie koniec. 22-latka ma na swoim koncie już wiele kampanii reklamowych dla popularnych marek i sesji zdjęciowych dla światowych magazynów. W zdobywaniu tak licznych zleceń pomaga jej nie tylko nietypowa uroda, ale także świetna figura. Utrzymuje ją dzięki aktywności fizycznej i zdrowo zbilansowanej diecie.

Cel pięknej 22-latki

Teraz Swantje, znana również jako Swalina, postawiła sobie kolejny cel. Otóż 22-latka chce stać się symbolem dla innych dziewcząt, które walczą z własnymi kompleksami. Wierzy, że może im pomóc. W końcu sama jest najlepszym przykładem tego, że wadę można obrócić w zaletę, o której wcześniej nie miała pojęcia. Podobną rolę ogrywa młodszy brat modelki, który tak, jak jego siostra, uwielbia publikować w sieci zdjęcia swojej piegowatej twarzy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ? Swantje Paulina (@swalina)

Walka z kompleksami

Teraz 22-latka, która w sieci znana jest również jako Swalina, chce być symbolem dla innych dziewcząt, które walczą z podobnymi kompleksami. Co ciekawe, podobną rolę chce też odgrywać młodszy brat modelki, który także lubi chwalić się w sieci swoimi piegami. Ma ich jednak zdecydowanie mniej niż Swalina.

View this post on Instagram

???

A post shared by ? Swantje Paulina (@swalina) on

22-latka jest już zajęta

Dla tych, którym Swantje skradła serce, nie mamy dobrych wiadomości, bowiem „królowa piegów” jest już zajęta. Na profilu Swaliny można zobaczyć sporo zmysłowych zdjęć z ukochanym.

Myślicie, że 22-latka ma szansę na podbicie świata mody?

Polecane

Może Cię zainteresować