×

Kobieta kupuje suknię ślubną za 250 zł. Po 60 latach ponownie ją ubiera i wygląda obłędnie!

Każda Panna Młoda planując swój ślub, marzy o wyjątkowej sukni. Poszukiwania wymarzonej kreacji mogą trwać czasami nawet kilka miesięcy, ale kiedy już znajdziemy tą „jedyną”, wiemy, że było warto.

Kilkadziesiąt lat temu sukni ślubnej szukała również Janith Goedde. Kobieta ostatecznie kupiła kreację za 69 dolarów, w której ślubowała swojemu ukochanemu miłość do końca życia. Tego dnia z pewnością nie spodziewała się, że założy ją ponowie za 60 lat. Jak do tego doszło? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Janith i Joe pobrali się w 1957 roku. Młodzi byli w sobie szaleńczo zakochani i cieszyli się, że razem spędzą całe życie.

Opublikowany przez Sabrina Squire NBC12 Piątek, 5 maja 2017

Małżonkowie są ze sobą od 60 lat i nadal bardzo się kochają.

Opublikowany przez Sabrina Squire NBC12 Piątek, 5 maja 2017

Okrągła rocznica ślubu stała się głównym tematem rozmów przy rodzinnym stole. Pewnego dnia bliscy 80-latki zaczęli zastanawiać się, czy po tylu latach suknia ślubna kobiety wciąż by na nią pasowała. Janith postanowiła to sprawdzić i udała się na strych, aby odnaleźć ślubną kreacje.

I było warto, bo jak się okazało, sukienka świetnie na niej leżała!

Alison, wnuczka Janith, postanowiła podzielić się niesamowitym zdjęciem swojej babci na Twitterze, gdzie napisała:

Moja babcia ma 80 lat. W tym roku obchodzi 60 rocznicę ślubu ze swoim mężem. Jej suknia ślubna wciąż świetnie na niej leży

84-letni Joe nadal jest zakochany w swojej żonie. Co więcej, zdradził dziennikarzom, że jego zdaniem 80-letnia Janith wciąż wygląda pięknie. Czyż to nie urocze?

Opublikowany przez Sabrina Squire NBC12 Piątek, 5 maja 2017

Zakochani postanowili świętować okrągłą rocznicę ślubu w gronie najbliższych. Udział w tej uroczystości wzięło ok. 60 osób.

Tego dnia nie mogło zabraknąć tortu, życzeń i licznych toastów na cześć Joe i Janith.

Opublikowany przez Sabrina Squire NBC12 Piątek, 5 maja 2017

Pewnie w tej chwili zastanawiasz się w czym tkwi sekret, że para jest ze sobą od 60 lat i nadal bardzo się kocha? Według Janith kluczem do sukcesu w tym przypadku jest modlitwa i komunikacja pomiędzy małżonkami.

Historia tej pary to najlepszy dowód na to, że miłość na całe życie naprawdę istnieje.

Jeśli również w to wierzysz, koniecznie podziel się tym artykułem ze swoimi bliskimi. Być może również znasz piękne i wzruszające historie miłosne, którymi chcesz się z nami podzielić? Z niecierpliwością na nie czekamy.

Może Cię zainteresować

zamknij