×

44-latka urodzi 22. dziecko! Wraz z mężem zarzekali się wcześniej, że „nigdy więcej”

Jakiś czas temu pisaliśmy o największej rodzinie w Wielkiej Brytanii. W grudniu 2018 roku przyszło bowiem na świat 21. dziecko Radfordów. Wówczas para zgodnie zadeklarowała, że więcej pociech już nie zamierzają mieć… Jednak teraz okazuje się, że Sue Radford spodziewa się 22. dziecka! Kobieta podzieliła się już w sieci zdjęciem USG.

Urodziła pierwsze dziecko, gdy sama jeszcze była dzieckiem…

Sue Radford urodziła pierwsze dziecko, mając zaledwie 14 lat. Sama była więc wówczas dzieckiem. Mimo to ona i jej chłopak, Noel, postanowili, że wychowają maleństwo i stworzą mu prawdziwy dom. Oboje wychowali się w domu dziecka i nie wyobrażali sobie, aby ich pociechy podzieliły podobny los. Zamieszkali razem, a kilka lat później, gdy już mogli, wzięli ślub. Kiedy Sue miała lat 17, a jej mąż 21, dziewczyna urodziła 2. dziecko. Na przestrzeni lat pojawiło się jeszcze siedmioro maluchów.

Po 9. ciąży Noel podjął decyzję o przeprowadzeniu zabiegu wazektomii. Jednak nie wytrzymał zbyt długo. Za chwilę postanowił przeprowadzić rewazektomię. Mężczyzna stwierdził bowiem, że jeszcze chociaż jeden raz chce w swoim życiu zostać ojcem. Ostatecznie Radfordowie doczekali się 21 dzieci i trojga wnucząt! Imponujący wynik, prawda?

Sue Radford spodziewa się 22. dziecka

Teraz na świecie pojawi się ich kolejna pociecha. Sue Radford spodziewa się 22. dziecka!

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii po raz kolejny się powiększy! Noel i Sue Radfordowie spodziewają się 22. malucha! Mimo, że po 21. szczęśliwi rodzice zarzekali się, że mały Archie jest już ich ostatnią pociechą.

W pewnym momencie musi się to skończyć. Ubrania macierzyńskie wkrótce wylądują w koszu. W ogóle nie będę tęsknić za byciem w ciąży

Jednak tylko na słowach się skończyło… 44-letnia mama ogłosiła właśnie radosną nowinę w mediach społecznościowych.

Więc teraz już wiecie, będziemy mieli kolejne dziecko. Zastanawiam się, czy on będzie 11 mężczyzną w rodzinie

Jak się okazało, 44-latka jest w 15. tygodniu ciąży i ma szczerą nadzieję, że okaże się, iż pod sercem nosi kolejnego syna.

Sue Radford spodziewa się kolejnego dziecka

Sue Radford spodziewa się 22. dziecka, ale jej rodzina nie korzysta z pomocy socjalnej

Rodzina Radfordów stała się sławna nie tylko ze względu na swoją liczebność, ale i na fakt, ze nie korzysta z pomocy socjalnej. Pobierają jedynie zasiłki na dzieci. Nie mają też żadnych długów, kart kredytowych czy też kredytów. Noel prowadzi Radford’s Pie Company w Morecambe i to stanowi główne źródło ich utrzymania.

Radfordowie mieszkają w ogromnym wiktoriańskim domu, którego wartość przekracza 1,2 miliona złotych. Podróżują 15-osobowym busem, a na jedzenie wydają około 1500 złotych miesięcznie.

Radfordowie spodziewają się 22. dziecka

rodzina radfordów

zamknij