×

Dramat 13-letniej suczki. Najprawdopodobniej była wykorzystywana przez właściciela

W środę przerażające wieści dotarły od Towarzystwa Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Warszawie. O koszmarnej sytuacji 13-letniej suczki pisały wszystkie media. 28 sierpnia do OTOZ wpłynęło zgłoszenie dotyczące błąkającego się po ulicach psach. Był w opłakanym stanie. Dziś już wiemy, że najprawdopodobniej suczka była molestowana przez właściciela…

Suczkę znaleziono w jednej z podwarszawskich miejscowości. Kobieta, która przejeżdżała samochodem, kątem oka zobaczyła zwierzę. Od razu zareagowała i wezwała Straż Miejską

Niestety zdaniem funkcjonariuszy pies nie wyglądał (!) źle, dlatego oddali go właścicielowi, którego kojarzyli. Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals w Warszawie opisało tę historię u siebie na Facebooku.

„Odebraliśmy właśnie 13-letnią suczkę, która najprawdopodobniej przez lata była wykorzystywana seksualnie przez swojego właściciela oraz jego kolegów”

Perełka jest w fatalnym stanie. Pędzimy z nią do kliniki weterynaryjnej. Prosimy o pomoc w zabezpieczeniu środków na pomoc weterynaryjną, obdukcję i leczenie. Nasz numer konta to: 21 2030 0045 1110 0000 0228 6890 (bank BGŻ). Z dopiskiem: Perełka.

OTOZ Animals Inspektorat Warszawa zrobi wszystko, aby właściciel zwierzęcia oraz jego koledzy dostali najwyższy wymiar kary. Będziemy walczyć o sprawiedliwość do końca!

Nie sposób wyobrazić sobie skali okrucieństwa, które spotkało to zwierzę. Do tego chore popędy, które przez lata prowadziły właściciela i jego kolegów do tak karygodnych czynów.

Najprawdopodobniej suczka była molestowana przez swojego właściciela. Nowe informacje wskazują na to, że wielokrotnie sąsiedzi próbowali pomóc pieskowi

Właścicielem psa był niepełnosprawny mężczyzna. Według tego, co udało się ustalić, to on miał wykorzystywać zwierzę, ale bez udziału jego kolegów. Ci z kolei mieli to robić jemu… Podejrzenia wskazują na to, że Perełka faktycznie mogła być gwałcona, jednak cały czas nie ma wyników z laboratorium. OTOZ Animals dalej apeluje, aby do czasu, gdy będą wyniki, wstrzymać się z oceną:

Do tego czasu prosimy o powstrzymanie się od wydawania własnych wyroków oraz szerzenia mowy nienawiści

Jeśli chcesz pomóc Perełce, na stronie OTOZ Animals są wszelkie instrukcje, jak tego dokonać. Wierzymy, że suczka trafi w dobre ręce.

Może Cię zainteresować

zamknij