×

Stylizacja Danuty Holeckiej z Wiadomości wywołała w sieci burzę. „Kreacja na prezesa”

Ostatnia stylizacja Danuty Holeckiej wywołała niemałe poruszenie w sieci. Prezenterka chyba nie spodziewała się takiego odzewu, a już na pewno nie mogła przewidzieć porównań do prezesa. Internauci nie mogli się nadziwić patrząc na strój, w którym prowadząca „Wiadomości” pojawiła się w niedzielny wieczór.

Niektórzy Polacy nie mają dobrego zdania o „Wiadomościach”

TVP i „Wiadomości” nie mają obecnie zbyt dobrej opinii w sieci. Wiele osób zarzuca stacji stronniczość i nierzetelne dziennikarstwo. Niezwykłą popularnością cieszą się memy z paskami informacyjnymi stacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Rada Języka Polskiego zbadała niedawno paski TVP, a raport wykazał, że telewizja publiczna nie spełnia swoich zadań.

Zaskakująca stylizacja Danuty Holeckiej

Pod szczególnym ostrzałem internautów jest najbardziej rozpoznawalna prezenterka stacji, czyli Danuta Holecka. W kwietniu dziennikarka awansowała nawet na szefową „Wiadomości”, czyli głównego serwisu informacyjnego TVP. Władze stacji przy okazji powierzyły jej do prowadzenia więcej programów.

Zwykle prezenterka pojawia się w „Wiadomościach” w zestawie marynarka + spodnie lub w sukience. W niedzielę 8 września na antenie TVP wystąpiła właśnie w czarnych spodniach i marynarce oraz w białej koszuli. Pewnie jej wygląd nie dziwiłby nikogo, gdyby nie fakt, że do tego wszystkiego dołożyła jeszcze krawat. Dodatkowo zrezygnowała ze swojej standardowej fryzury – od lat występowała w rozpuszczonych włosach. Jednak tym razem włosy upięła w kok, a grzywkę zagarnęła na bok.

Stylizacja Danuty Holeckiej wywołała burzę

Właśnie wtedy w mediach społecznościowych zawrzało. Internauci wprost nie mogli powstrzymać się od komentowania wyglądu Danuty Holeckiej. Większość ma spore wątpliwości, czy nowa stylizacja to dobra zmiana. Co ciekawe, wielu użytkowników Twittera skojarzyło jej strój z garniturami Jarosława Kaczyńskiego. Musimy przyznać, że sami chyba byśmy na to nie wpadli:

Holecka osiąga nowy poziom, tym razem w kreacji na prezesa

Kiedy tak bardzo fascynuje cię twój idol, że zaczynasz się ubierać tak jak on

Legenda miejska głosi, że Danuta Holecka po godzinach udziela lekcji stepowania

Najciekawsza stylizacja byłaby wtedy, gdyby #Holecka zaczęła uprawiać rzetelne dziennikarstwo…

Mimo wielu ciekawych komentarzy, naszym zdaniem wygrywa porównanie do królowej popu:

Widzieliście już nowy klip Madonny? Płyta wprawdzie słaba – ale jakżeż ona się potrafi wyginać i zmieniać

Fani Danuty Holeckiej bronią nowej stylizacji

Jednak dziennikarka najwyraźniej nie może narzekać na brak fanów, ponieważ część internautów stanęła w obronie Danuty Holeckiej i jej stylizacji:

Pani Danuta pokazała klasę. Tak powinna wyglądać prezenterka serwisu informacyjnego w każdej stacji

Danuta Holecka zadała szyku w dzisiejszych „Wiadomościach”

Przypadła wam do gustu stylizacja Danuty Holeckiej?

Polecane

Może Cię zainteresować