×

Stylistka paznokci wykonała ślubny manicure. Efekt? Panna młoda była przerażona

Każdej kobiecie zależy na tym, by w dniu ślubu prezentować się zjawiskowo. Panny młode dbają więc nawet o najdrobniejsze szczegóły. Ogromną rolę odgrywa nie tylko suknia, ale i fryzura, makijaż oraz wygląd paznokci. Podczas tak ważnej uroczystości manicure powinien być idealny, ale w praktyce bywa z tym różnie. Pewna stylistka paznokci wykonała ślubny manicure, wprawiając przyszłą pannę młodą w osłupienie.

Stylistka paznokci wykonała ślubny manicure

Stylistki paznokci raczej nie narzekają na brak klientek. Niektóre pojawiają się i regularnie wracają, inne nie dają stylistce drugiej szansy. Tak jak trudno nie zauważyć źle wykonanej fryzury, tak też trudno pominąć zepsuty manicure. Dlatego wiele kobiet przed ślubem płaci za próbną fryzurę, makijaż itp., próbując uniknąć ewentualnej wpadki.

TikTokerka o imieniu Laina przed ślubem poszła do stylistki paznokci, by wykonać manicure. Zamysł teoretycznie nie był skomplikowany chodziło o lekko zmodyfikowany french – zamiast białych pasków kobieta chciała takie z brokatowym połyskiem. Co mogło pójść nie tak?

Otóż stylistka nie do końca poradziła sobie z tym zadaniem. Problemem były nie tylko źle dobrane kolory, ale i… dość specyficzny kształt paznokci.

„Jak można zepsuć to tak bardzo?”

TikTokerka była na tyle rozczarowana pracą „profesjonalistki”, że postanowiła poskarżyć się internautom. Sądząc po komentarzach, praca stylistki z pewnością nie przysporzyła jej nowych klientek.

@laina.sienna Throwback to my wedding nails 😬 Before y’all say it YES I should have said something but this was a girl I went to hs with. No shade to her bc I didn’t say anything and I should have. #nails #uglynails #weddingnails #wedding #fail #greenscreen #fyp #LENOVOJUSTBEYOU ♬ original sound – Kneely_Knight

Jak można zepsuć to tak bardzo?

— zastanawiają się internautki.

Niestety stylistka nie może się wybronić, odpowiadając na to pytanie. Powód jest prosty… Laina nie powiedziała jej, że nie jest zadowolona z wykonanej usługi. Wstydziła się, bo manicure wykonywała znajoma kobiety ze szkoły.

Fotografie: TikTok, Pixinio (miniatura wpisu), www.tiktok.com, pixnio.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij