×

Studentka nie wiedziała o ciąży. Urodziła 15 minut po tym, jak zobaczyła małe stópki

Takie rzeczy tylko w filmach? Nie od dziś wiemy, że życie potrafi pisać najbardziej zaskakujące scenariusze. Studentka nie wiedziała o ciąży. Gdy zaczęła rodzić, sądziła, że odczuwa silne bóle miesiączkowe. Nagle zobaczyła maleńką stopę…

Studentka nie wiedziała o ciąży

Zazwyczaj przyszłe mamy przynajmniej przez kilka miesięcy przygotowują się do nowej życiowej roli. Chodzą na badania kontrolne i do szkoły rodzenia. Kupują ubranka, meblują pokój i przygotowują mieszkanie na pojawienie się w nim małego człowieka. Niektóre kobiety pragną mieć niespodziankę, gdy dziecko przyjdzie na świat i dlatego nie chcą poznać jego płci przed porodem. Ale taka niespodzianka… to już chyba za dużo.

Kayla Nicole Simpson, studentka z Indiana University, 7 listopada poczuła się bardzo źle. Młoda kobieta sądziła, że to przez silne skurcze miesiączkowe. Brała też pod uwagę, że to zapalenie wyrostka robaczkowego, ponieważ pojawiła się krew. Ale prawda okazała się inna…

Gdy Kayla trafiła do szpitala, okazało się, że do domu wróci nie tylko z wyrostkiem, ale i z dzieckiem!

Studentka nie wiedziała o ciąży
TikTok

Niespodziewany poród

Lekarze z oddziału ratunkowego na początku podejrzewali, że Kayla ma torbiel. Skierowali ją na USG, podczas którego dziewczyna wręcz krzyczała z bólu. Ale badanie nie pozostawiło już żadnych wątpliwości. Na ekranie ukazały się maleńkie stopy… W dodatku lekarz oświadczył dziewczynie, że ma już 10 cm rozwarcia!

Po 15 minutach od badania USG, na świecie pojawiła się maleńka Madi.

Jak podaje „The Sun”, Kayla miała powody, by się nie zorientować, że zaszła w ciążę. Młoda kobieta ponoć nie miała żadnych objawów. Przez cały czas regularnie miesiączkowała, nie urósł jej też brzuch, a przynajmniej nie na tyle, by Kayla zorientowała się, że coś jest nie tak.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Zarówno Kayla, jak i maleńka Madi czują się dobrze. O swoich doświadczeniach związanych z macierzyństwem Kayla opowiada na TikToku.

@kaylanicolesimpson

yesterday’s fit

♬ original sound – Kayla

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o podobnym przypadku. 39-letnia kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży. Gdy się dowiedziała, że zaczyna rodzić, była w takim szoku, że zemdlała. Poród odbył się na pokładzie samolotu, lecącego z Salt Lake City w Utah do Honolulu.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij