×

Strój Roksany Węgiel jest notorycznie krytykowany. 14-latka skomentowała zarzuty

Roksana gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego w miniony wtorek. Pisaliśmy o tym, że wschodząca gwiazda planuje międzynarodową karierę. Jednak dzisiaj skupimy się na temacie związanym z jej stylem. Strój Roksany Węgiel jest notorycznie krytykowany. Co 14-latka odpowiedziała na liczne zarzuty w tym kierunku?

Gościnnie u Kuby Wojewódzkiego

Roxie gościła w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Była nie tylko jego rozmówczynią, ale również pokusiła się o zaśpiewanie swojego singla „Lay Low”. Mogliśmy usłyszeć kilka ciekawostek z życia prywatnego 14-latki, o których do tej pory wiedzieli tylko najbliżsi. Jak chociażby jej ucieczka z domu czy młodzieńcze plany na przyszłość.

Pytanie o strój Roksany Węgiel

W programie wybrzmiało również pytanie na temat ubioru Roksany Węgiel. Niejednokrotnie pisaliśmy już o tym, że nastolatka nieustannie pada ofiarą hejtu, jeśli chodzi o strój. Całkiem niedawno Blanka Lipińska pokusiła się o skomentowanie stylu Roxie:

Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia

Kuba również nie stronił od tego tematu:

Mówi się, że ubierasz się zbyt dojrzale, że poruszasz dojrzałe tematy w swoich tekstach. Czy to jest celowe? Czujesz się ambasadorką takiej ucieczki od pruderii, czy straciłaś nad tym kontrolę?

Roksana odpowiedziała:

Scena rządzi się swoimi prawami. Na scenę i czy na galę nie wyszłabym tak normalnie ubrana jak teraz

Podczas rozmowy do studia weszła wodzianka, która ubrana była w różową, metaliczną marynarkę i spodenki. Wojewódzki zapytał Roksanę, czy podoba się jej ubiór kobiety. Oto co odpowiedział:

Miałam taką samą marynarkę. Taki strój bym założyła, jak najbardziej- przyznała Roksana Węgiel

Jak Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna?

Kariera tej młodej dziewczyny nabrała tempa po tym, jak zdobyła pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki na Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Jako pierwsza w historii Polski zwyciężyła konkurs. Zaśpiewała wówczas singiel „Anyone I Want To Be”. Nagranie biło wówczas rekordy popularności.

Jesteś fanem Roksany i śledzisz jej dalszą ścieżkę kariery?

zamknij