×

Najstraszniejsze fakty o Twoim charakterze, których dowiesz się w oparciu o własny znak zodiaku

Tyle mówi się o tym, że znak zodiaku odzwierciedla dokładnie to, jakimi ludźmi jesteśmy. Niektórzy w to wierzą, a jeszcze inni wkładają to między bajki. Niezależnie od tego, do której grupy należymy, niektóre horoskopy faktycznie się sprawdzają i aż człowieka przechodzi dreszcz, że data urodzenia może mieć aż takie znaczenie. Dziś podejdziemy do tematu z zupełnie innej strony – mianowicie dowiecie się trochę więcej o swojej mrocznej naturze.

Baran: 21 marca – 19 kwietnia

Zawsze myślisz o śmierci. Ściągasz tylko negatywne myśli i masz w głowie zawsze najczarniejsze scenariusze. Gdy przechodzisz przez ulicę, zastanawiasz się, co by się stało, gdyby nagle wjechało w Ciebie auto. Gdy sam prowadzisz samochód, rozmyślasz, jak potoczyłyby się Twoje losy, gdybyś nagle usnął. Cały czas tylko jeden temat.

Byk: 20 kwietnia – 20 maja

Jesteś prześladowcą. Jesteś w stanie spędzić wiele godzin na przeglądaniu Facebooka i Instagrama, po to tylko, aby sprawdzić, co robi Twój były. Przypadkowo także spotykasz go w jego ulubionych miejscach i chodzisz do kina na te same filmy.

Bliźnięta: 21 maja – 20 czerwca

Jesteś utalentowanym kłamcą. Na poczekaniu wymyślasz historie i zmuszasz ludzi do tego, aby w nie wierzyli. Zdarza się, że kłamiesz dla zabawy, niekoniecznie, aby coś z tego mieć.

Rak: 21 czerwca – 22 lipca

Wpadasz w obsesję, gdy się w kimś zakochujesz. Ta konkretna osoba jest dla Ciebie wszystkim i możesz zrobić wszystko, abyście byli razem – kosztem nawet szczęścia innych.

Lew: 23 lipca – 22 sierpnia

Czasem wyobrażasz sobie swój własny pogrzeb: kto pojawi się pierwszy, kto będzie płakać, a kto w myślach będzie się cieszyć. Przez tę chorą fantazję czujesz się ważny i dowartościowany.

Panna: 23 sierpnia – 22 września

W ciągu dnia jesteś niewinny jak aniołek, ale gdy nadejdzie noc, zamieniasz się w demona seksu. Tylko Twoi kochankowie wiedzą, jak dziwne rzeczy działy się w Twojej sypialni po zmroku.

Waga: 23 września – 22 października

Uwielbiasz wszelkiego rodzaju thrillery psychologiczne i filmy o seryjnych mordercach. Śledzisz losy niektórych osób, które dopuściły się największych zbrodni na ludzkości. Gdyby ktoś przejrzał Twój komputer, mógłby się lekko zdziwić.

Skorpion: 23 października – 21 listopada

Toksyczne myśli pojawiają się w Twojej głowie cały czas. Kiedy trzymasz malutkiego szczeniaka, zastanawiasz się nad tym, jak kruchy jest i jak łatwo można byłoby zrobić mu krzywdę. Gdy jesteś w miejscu publicznym, rozmyślasz, co by się mogło stać, gdybyś nagle zaczął z całych sił krzyczeć.

Strzelec: 22 listopada – 21 grudnia

Jesteś w stanie przekazać najokrutniejszą i najsmutniejszą wiadomość bez mrugnięcia okiem. Zdarza się, że czujesz się jak osoba, która nie ma kompletnie żadnych uczuć i empatii wobec bliskich.

Koziorożec: 22 grudnia – 19 stycznia

Wyobrażasz sobie śmierć rodziny i przyjaciół – oczywiście nie chcesz zrobić im krzywdy, ale po prostu zastanawiasz się nad tym, jak zachowałbyś się w takiej sytuacji i czy umiałbyś pomóc w potrzebie lub gdy kogoś goni morderca.

Wodnik: 20 stycznia – 18 lutego

Bardzo często myślisz, co powiedziałbyś na pogrzebie bliskiej Ci osoby. Zastanawiasz się, które momenty byś wspominał i którą historię wspomniałbyś, aby przybliżyć sylwetkę zmarłej osoby.

Ryby: 19 lutego – 20 marca

W swoich marzeniach widzisz się jako bohatera, który np. ratuje swoich przyjaciół przed seryjnym mordercą. Starasz się wymyślać kreatywne rozwiązania na to, aby pokonać prześladowcę.

Polecane

Może Cię zainteresować