×

Stali w korku. Po chwili wychylili się przez szyberdach i zaczęli uprawiać seks

O seksie w miejscach publicznym pisaliśmy już niejeden raz. Jednak o czymś takim jeszcze nigdy. Wyobrażacie sobie, że ktoś mógłby odbywać stosunek na zatłoczonej ulicy w korku i to tak, aby każdy to widział? Nie? A jednak to możliwe… Wystarczy rzucić okiem na te zdjęcia. Fotografie, które za chwile zobaczycie, zostały wykonane w Petersburgu w Rosji.

Nietypowy postój

Petersburscy kierowcy byli ostatnio świadkami dość nietypowej sytuacji. Coś nam się wydaje, że musieli przecierać oczy ze zdziwienia…

Na jednej z ulic powstał dość spory korek. Jedna z par, jadących samochodem, postanowiła, „spożytkować” czas oczekiwania, jaki przed sobą miała. Rozebrali się, wychylili przez szyberdach i…zaczęli uprawiać seks. Niczym, ani nikim zupełnie się nie przejmowali.

Jak podają rosyjskie media, na koniec miłosnych uniesień z mężczyzny wyszła dusza romantyka, bo…pocałował swoją partnerkę w dłoń.

Na dowód tego zamieszamy zdjęcia:

Rozeszło się po świecie…

Miłosne igraszki przed publicznością skończyły się tak, że usłyszał o nich cały świat. Ludzie, którzy byli świadkami zaistniałej sytuacji, nagrywali filmiki i robili zdjęcia. Czy trzeba dodawać, że podzielili się nimi w serwisach społecznościowych różnego rodzaju? Póki co, nie wiadomo czy ktoś powiadomił o tym zajściu policję.

Może Cię zainteresować