×

Steczkowską zatrzymała policja. Przekroczenie prędkości o 64 km/h nie uszło jej na sucho

Szokująca informacja dotarła dziś do mediów za pośrednictwem rmf.fm na gorącą linię radia – Justynie Steczkowskiej zabrano prawo jazdy! 45-letnia piosenkarka przekroczyła dozwoloną prędkość o 64 kilometry w terenie zabudowanym.

Polska diwa na trzy miesiące została pozbawiona prawa jazdy, a wszystko przez jej brawurową jazdę. Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim, asp. szt. Katarzyna Zych mówi:

Podczas rutynowej kaskadowej kontroli prędkości, funkcjonariusze zatrzymali kierującą pojazdem marki bmw, która przekroczyła, dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Zgodnie z przepisami została ukarana mandatem oraz zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy

To nie pierwsze przewinienie

Wcześniej pani Justyna wjechała pod prąd, a jeszcze innym razem wjechała w autobus, czy parkowała w niedozwolonym miejscu. Do tej pory, jak widać, miała kilka przypadków, które powinny dać do myślenia.

Bezpieczeństwo na drodze

Niezależnie od tego, czy jesteśmy celebrytami, czy szarymi obywatelami, zasada jest jedna – zawsze uważaj na drodze i rób wszystko, aby nie być zagrożeniem dla siebie i innych.

Może Cię zainteresować

zamknij