×

Stanął w obronie brata, wyśmiewanego za orientację. Przypłacił to życiem

Przez lata nie mógł pogodzić się z faktem, że jego rodzony brat jest gejem. Jednak w chwili zagrożenia stanął w jego obronie. Niestety, przypłacił go życiem.

Stanął w obronie homoseksualnego brata

Rafał miał nadzieję, że brat go zrozumie, kiedy zdradził mu tajemnicę na temat swojej orientacji seksualnej. Niestety, tak się nie stało. Łukasz nie mógł pogodzić się z faktem, że ma brata geja. Mężczyźni zaczęli się od siebie oddalać. Jak wspomina starszy brat:

 Niestety nie chciał o tym słyszeć. Dlatego właściwie nie utrzymywaliśmy kontaktów.

Nigdy się nie pogodzili

Mężczyźni nigdy się nie pogodzili. Jednak okazało się, że Łukasz nadal kochał brata. Stanął w jego obronie kiedy Adam K. zaczął naśmiewać się z orientacji seksualnej jednego z Klimkowiczów. Niestety, przypłacił to życiem.

Ostatnie pożegnanie

Rafał żegnał brata na sali sądowej. Przez cały proces nie mógł zrozumieć jak mogło do tego dojść. Jak wspomina mimo różnic jakie ich dzieliły łączyła ich wspólna krew:

Łukasz musiał stanąć w mojej obronie. Nie pozwolił, żeby mnie obrażano. Niestety nie będę już w stanie mu się za to odwdzięczyć.

Adam K. nie przyznaje się do winy. Chociaż pobił śmiertelnie Łukasza, nigdy nie chciał go zabić. Jeśli prokurator udowodni mu świadome działanie, grozi mu dożywocie.

Źródła: www.se.pl
Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować