×

Jacek Rozenek nagrał wideo ze szpitala. Napawa optymizmem

50-letni Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala z powodu niebezpiecznego udaru mózgu. Udaru, którego dostał podczas objazdowej trasy teatralnej. W związku z bardzo nieprzyjemną sytuacją, jego menadżerka odwołała wszelkie zobowiązania, szkolenia i występy. Media z kolei obiegła informacja, że były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan nie może się poruszać, a jego prawa strona ciała jest niemal całkowicie sparaliżowana. Jaki jest dzisiaj stan zdrowia Jacka Rozenka? Choć aktor wciąż przebywa w placówce, z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. Co więcej, prawdopodobnie już wkrótce wróci na plan serialu „Barwy szczęścia”.

Pomoc byłej żony

Aktor w tych wyjątkowo trudnych w swoim życiu chwilach może liczyć nie tylko na najbliższą rodzinę, ale także na byłą żonę, Małgorzatę Rozenek-Majdan. Mimo rozstania, para pozostała w dobrych relacjach ze względu na synów, a zaistniała sytuacja tylko to potwierdziła. Dla perfekcyjnej pani domu wydawało się być oczywiste, że musi pomóc byłemu mężowi, z którym ma dzieci – 9-letniego Tadeusza i 13-letniego Stanisława. Dzieci, które także odwiedzały tatę w szpitalu.

Stan zdrowia Jacka Rozenka

Dzisiaj Jacek Rozenek czuje się już zdecydowanie lepiej. I choć wraca do zdrowia, przed nim jeszcze długa rehabilitacja. Do sieci trafiło także nagranie, na którym były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan po raz pierwszy zabrał głos w sprawie udaru. Na krótkim filmiku widać także, że aktor nie może się już doczekać powrotu na plan, bowiem rozpoczął już przygotowania do nagrania nowego odcinka serialu.

Cześć. Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia – powiedział Jacek Rozenek

Materiałem podzieliła się na swoim Instagramie Adrianna Biedrzyńska, koleżanka z planu „Barw szczęścia”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska ??? (@adrianna_biedrzynska)

To krótkie nagranie błyskawicznie podbiło serca internautów. Świadczą o tym pełne otuchy i życzliwości komentarze, w których fani życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Z takim wsparciem z pewnością Jacek Rozenek już niedługo będzie mógł opuścić szpital!

Może Cię zainteresować

zamknij