×

20 imion kobiet, które nieustannie się spóźniają. Na pewno masz którąś z nich wśród znajomych

Być może nie ma to nic wspólnego z prawdą, ale gdy zebraliśmy różne historie, przeczytaliśmy przeróżne fora, udało nam się zebrać 20 imion, należących do pań, które NOTORYCZNIE się spóźniają. Ciężko aż uwierzyć, że to może się pokrywać, ale w tych przypadkach to prawda!

1. Dorota

Najwięcej czasu zajmuje jej makijaż i skrupulatne dobranie dodatków. Na szczęście zawsze wygląda fantastycznie, więc można jej wybaczyć spóźnienie.

2. Weronika

Kochająca przygody i wyzwania. Być na czas w umówionym miejscu? Totalna nuda. Trzeba sobie jakoś urozmaicić życie!

3. Karolina

Niezależny charakter, który chodzi swoimi ścieżkami i jest ponad ustalone godziny spotkań. Jeśli komuś zależy, to na nią poczeka. Nie przejmuje się tym, że ktoś się denerwuje i ją przeklina.

4. Paulina

Ma wiele przyjaciół i każdy z nich uwielbia ją za poczucie humoru i urok osobisty. Nikt nie ma serca wypominać jej spóźnienia – nawet jeśli czekają na nią dwie godziny!

5. Sara

Femme fatale, która chodzi gdzie chce i pojawia się o której chce. Jeśli dasz radę na nią poczekać, zawsze uraczy Cię ciekawą rozmową i nienagannym wyglądem.

6. Julia

Kobieta-zagadka. Spóźnia się, ale nie ma ku temu powodu. Niezbyt szczególnie dba o wygląd, nie ma na głowie wielu spotkań. Po prostu się spóźnia i nic nie jest w stanie z tym zrobić.

7. Marta

Uwielbia przychodzić do kogoś z prezentem, dlatego na to traci najwięcej czasu. Sprawianie komuś drobnych przyjemności jest w jej naturze i dlatego zawsze pojawia się po czasie.

8. Kamila

Pracoholiczka, która zapomina o całym świecie, gdy jest zajęta swoimi obowiązkami.

9. Katarzyna

Uwielbia seriale i filmy i wszystko kręci się tylko wokół tego. Gdy zbyt mocno wciągnie ją jakaś seria, zapomina o wszystkim i wszystkich.

10. Małgorzata

Elegancka dama, która nie wyjdzie z domu, gdy zobaczy plamkę na spodniach lub gdy kosmyk jej włosów ułoży się nie tak jak powinien.

11. Ewa

Potrzebuje cały czas wsparcia kogoś lub czegoś, aby móc działać. Jeśli nie ma zapisanej daty spotkania w kalendarzu, możesz być pewien, że się nie pojawi.

12. Joanna

Rzuca luźno godziną spotkania, a później nie jest w stanie się do niej dopasować. Nie uda Ci się nauczyć ją punktualności. Nie ma szans.

13. Olga

Leniwa osóbka, która na wszystko ma czas, a finalnie ubiera się w windzie i maluje w samochodzie.

14. Monika

Niestety nie można na nią liczyć. Spóźnia się, bo nie potrafi wyjść z jednego spotkania. Gaduła, dla której czas nie ma znaczenia.

15. Sylwia

Nie lubi spotkań towarzyskich i tak naprawdę spóźnia się, bo liczy, że nie będzie musiała się zbytnio udzielać w grupie.

16. Agnieszka

Chciałaby się zmienić, ale nie potrafi być na czas. Zawsze jej coś wypadnie i zawsze stanie się coś, co ją powstrzyma przed punktualnym przybyciem.

17. Jola

Mistrzyni wpadek. Spalone żelazko, zalanie mieszkania, kawa na laptopie – przez to wszystko zawsze trzeba na nią czekać.

18. Wiktoria

Jest przekonana o tym, że kiedyś zostanie gwiazdą i dlatego uważa, że celebryci zawsze powinni przyjść na spotkanie spóźnieni.

19. Anna

Matka Polka, która zanim wyjdzie z domu, musi zostawić opiekunce przekąski w lodówce, numery telefonów do całej rodziny i ulubione bajki dla dzieci.

20. Justyna

Jest tak nieśmiała, że ciężko jej się zebrać w sobie, aby być punktualnie w danym miejscu. Często stoi przed miejscem spotkania i walczy sama ze sobą, aby wejść do środka.

Koniecznie dajcie znać, czy te spostrzeżenia sprawdzają się w Twoim najbliższym otoczeniu. Czekamy na komentarze :)

Może Cię zainteresować

zamknij