×

Siostry podchodzą do basenu z delfinami. W pewnej chwili trenerka przerywa show i każe im biec

Życie z dala od rodziny nie jest łatwe, o czym doskonale wie sierżant Keith Howse i jego bliscy. Mężczyzna służy swojemu kraju jako żołnierz, co wiąże się z udziałem w misjach i rozłąką z rodziną.

W 2012 roku dzielny żołnierz przebywał na misji w Afganistanie, a jego bliscy bardzo za nim tęsknili. Kilkumiesięczna rozłąka była szczególnie trudna dla córek Keith’a: Nataji i Jorji. Ich mama, a zarazem żona żołnierza – Aja, pewnego dnia zabrała córki do ZOO w Brookfield, aby dziewczynki choć na chwilę mogły zapomnieć o nieobecności taty.

Zarówno Nataja, jak i Jorjia, nie miały zielonego pojęcia, że za rodzinną wyprawą kryje się coś więcej. Nieświadome dziewczynki chętnie przyjęły zaproszenie kobiety, która prowadziła show z udziałem delfinów. Wyjaśniła ona zgromadzonej publiczności, że tata Nataji i Jorji jest żołnierzem, który przebywa obecnie na misji w Afganistanie.

Spotkanie z uroczym delfinem było niezwykłym przeżyciem dla dziewczynek. Jak się jednak okazało, nie była to najważniejsza niespodzianka tego dnia. W pewnej chwili na trybunach pojawił się sam Keith i jego córeczki mogły ponownie go przytulić po 8-miesięcznej rozłące.

Żadne słowa nie są w stanie opisać niezwykłego spotkania żołnierza z jego bliskimi. To po prostu trzeba zobaczyć!

 

Polecane

Może Cię zainteresować