×

Doda i Majdan pojawili się na tym samym przyjęciu. Były mąż udawał, że jej nie widzi

4 lipca to dla Amerykanów wyjątkowo ważna data, bo właśnie wtedy obchodzony jest przez nich Dzień Niepodległości. Tego dnia w ambasadzie USA odbyło się więc uroczyste przyjęcie, na które zaproszono gości związanych zarówno ze sportem jak i szeroko pojmowaną kulturą. Swoją obecnością zaszczycili wszystkich m.in. Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, ale również Dorota „Doda” Rabczewska i jej mąż Emil Stępień, o czym pisaliśmy wczoraj. Cała sytuacja była o tyle niekomfortowa, że Majdan i Doda również byli niegdyś z związku małżeńskim. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne fakty dotyczące tego „nietypowego i przypadkowego spotkania”.

Wyjście po śmierci babci

Ponad dwa tygodnie temu Doda pożegnała się ze swoją ukochaną babcią, która zmarła w wieku 91 lat. Z tego też powodu Emil Stępień uznał, że doskonałym pomysłem na wyrwanie żony z domu i odciągnięcie jej od smutnych myśli, będzie zabranie ukochanej na uroczyste obchody dnia niepodległości. Nie spodziewał się jednak, że w tym samym miejscu zastaną byłego męża Doroty z jego nową wybranką.

Radosław Majdan i Doda na jednej imprezie

Jak wiadomo z nieoficjalnych źródeł, że w pewnym momencie doszło do sytuacji, w której Doda i Majdan przechodzili tuż obok siebie. Jak zareagowali? Otóż były bramkarz reprezentacji Polski nie przywitał się ze swoją ex, a wręcz przeciwnie… Miał odwrócić wzrok i udawać, że jej nie widzi. Na tym jednak nie koniec niezręcznych momentów, jakie tego dnia miały miejsce.

To, co się stało, nie spodobało się Radkowi

Kiedy uroczyste obchody rozpoczęły się już na dobre, dzieci Rozenek zaczęły bawić się w pobliżu Rabczewskiej. Jak się okazuje, nie do końca spodobało się to Radkowi, który miał do nich podejść, wziąć ich za ręce i najzwyczajniej w świecie odciągnąć na bok. Wyglądało to tak, jakby chciał odciągnąć je od Dody.

Czyżby Majdan faktycznie nie chciał, aby dzieci bawiły się w towarzystwie jego byłej żony? A może bał się, że zacznie bawić się razem z nimi, co postawiłoby go w jeszcze bardziej niezręcznej sytuacji? Tego już się prawdopodobnie nie dowiemy.

Relacja między Dodą i Majdanem

Warto przypomnieć, że stosunki między nimi zaczęły się psuć, kiedy Majdan rozpoczął znajomość z Rozenek. Oboje rozstali się w 2008 roku, ponieważ piosenkarka zasugerowała, że jej partner był niewierny. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że kontakt między nimi bardzo się popsuł. Z czasem ich stosunki uległy jednak znacznej poprawie, a świadczyć może o tym chociażby fakt, że Doda życzyła Majdanowi szczęścia u boku nowej żony. Wszystko najwyraźniej zmienia się, kiedy spotykają się w towarzystwie swoich drugich połówek.

Może Cię zainteresować

zamknij