×

Reakcja Ani na to, że Robert nie wygrał Mistrzów Sportu ’19 . Mówi więcej, niż tysiąc słów!

4 stycznia odbyła się uroczysta gala na której ogłoszono, kto został sportowcem roku 2019. Walka o pierwsze miejsce na Gali Mistrzów Sportu toczyła się między Bartoszem Zmarzlikiem, a Robertem Lewandowskim. Kto wygrał w plebiscycie na sportowca roku 2019?

Sportowiec roku 2019

Małżeństwo Lewandowskich po raz pierwszy pojawiło się na Gali Mistrzów Sportu razem. Robert przechodzi obecnie rekonwalescencję po przebytym zabiegu, więc wreszcie miał czas, aby przybyć na galę. Piłkarz nominowany jest od kilku lat, ale dopiero w 2020 pojawił się na tym uroczystym wydarzeniu osobiście. Wcześniej reprezentowany był przez swoją żonę Anię, która w 2015 odebrała w jego imieniu statuetkę dla najlepszego sportowca 2015 roku. Próbowała wtedy wytłumaczyć nieobecność Roberta:

Jestem bardzo z niego dumna. Naprawdę starał się tu być, jednak obowiązki na to nie pozwoliły. Mam nadzieję, że państwo zrozumiecie to. Przebywa teraz na zgrupowaniu, mam nadzieję, że chociaż zobaczy powtórkę. Natomiast wszystkim chciał pogratulować państwu. Myślę, że Robert jest niesamowicie profesjonalną osobą, profesjonalnym sportowcem. Myślę, że w tym roku jeszcze nas zaskoczy, jestem tego pewna. Kochanie, gratuluje ci! Dziękujemy za oddane głosy i gratulujemy wszystkim nagrodzonym sportowcom.

Ania liczyła na wygraną

Po reakcji żony Roberta widać, że liczyła na wygraną męża. Lewandowscy są obecnie bardzo popularni dzięki drugiej ciąży Ani, co powinno móc w wygranej. Niestety, tak się nie stało. Robert przegrał o włos z Bartoszem Zmarzlikiem, polskim żużlowcem. Drugie miejsca zajął również w latach 2016 oraz 2017.

Piłkarz podziękował za przyznaną nagrodę i pogratulował wygranej Zmarzlikowi:

Ciężko powiedzieć coś przed osobą, która wygrała, przed Bartkiem. Cieszę się, że tu jestem. (…) Chciałbym poprosić wszystkich, którzy nas oglądają, żeby zaczynali dzień od sportu. (…) Sport to zdrowie.

Ciążowy brzuszek jest już widoczny

Uwadze fanów, nie umknął również brzuszek Lewandowskiej, który Ania sama podkreśliła czuje go obejmując. Wszystko zostało uwiecznione na fotografii z balu po gali wręczenia nagród. Ania prezentowała się zjawiskowo w długiej czerwonej sukience.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bal Mistrzów Sportu. @_rl9 ? #robertlewandowski #annalewandowska #poland

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Relacja z wręczenia nagród

Zobaczcie co miał do przekazania Robert Lewandowski podczas odbioru nagrody. Podkreślił, jak ważna jest dla niego Ania:

Chciałbym podziękować mojej żonie, że mnie wspiera i pomaga mi być lepszym człowiekiem i sportowcem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Popularne (@popularne)

Myślicie, że Robert zasłużył na pierwsze miejsce? Czy niezadowolenie Ani było uzasadnione?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij