×

Wściekły wybił szybę w samochodzie byłej żony. Chciał porwać z niego swoją córeczkę

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzało wstrząsające wideo, które zostało zarejestrowane w miejscowości Nabierieżnyje Czełny w Rosji. Ujęcie pokazuje moment, w którym ojciec dziecka rozbija przednią, a następnie boczną szybę samochodu, aby wyciągnąć siedzącą na tylnym siedzeniu córeczkę. Całą sytuację zarejestrował na nagraniu przyjaciel matki dziecka siedzący na miejscu pasażera, który próbował powstrzymać szalejącego tatę. Bez skutku…

Nagranie

Nagranie zaczyna się od momentu, w którym mężczyzna stoi przed samochodem i prosi kobietę, aby go otworzyła. Gdy tego nie robi, ojciec dziecka wyciąga coś z kieszeni i… zaczyna uderzać w przednią szybę pojazdu. To wtedy kobieta postanowiła odpowiednia zareagować – włączyła silnik i ruszyła do przodu. Cała sytuacja wywołała u przerażonej dziewczynki paniczny płacz. Chwilę później mężczyzna jednym uderzeniem rozbija szybę od strony kierowcy, otwiera sobie tylne drzwi, zabiera dziewczynkę i najzwyczajniej w świecie odchodzi.

Spór o dziecko

Jak donoszą lokalne media, byli małżonkowie wciąż toczą spór o opiekę nad dzieckiem i każde z nich robi wszystko, aby zatrzymać dziewczynkę przy sobie. Z policyjnych raportów wynika, że cały incydent z udziałem ojca dziewczynki nie został jednak zgłoszony na policję.

CEN Media

Prawo do opieki nad dzieckiem

Zgodnie z rosyjskim prawem to matka w pierwszej kolejności otrzymuje prawo do opieki nad dzieckiem. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej, kiedy istnieją dowody na to, że dziecko może być narażone na przemoc w rodzinie lub jest wykorzystywane.

Może Cię zainteresować

zamknij