×

Przyszedł na pogrzeb 5-latka w kostiumie Spider-Mana. Dopiero, kiedy zdjął maskę wywołał poruszenie

Na początku kwietnia 2016 roku, mały chłopiec Joshua z Fort Worth w Teksasie zaginął. Oficer Damon Cole był pierwszą osobą, która odpowiedziała na zgłoszenie. Mężczyzna znalazł chłopca w basenie, wyciągnął go z wody i robił wszystko co tylko mógł, aby przywrócić malucha do życia. Od tamtej tragedii, nie ma dnia, aby stróż prawa nie myślał o 5-latku i nie modlił się za niego oraz jego rodzinę.

Kiedy oficer wyciągnął dziecko z wody zauważył, że Joshua ma na sobie koszulkę i trampki z podobizną Spidermana. Dlatego też mężczyzna nie był zaskoczony kiedy okazało się, że to właśnie Spiderman był ulubionym superbohaterem malca.

Tuż przed pogrzebem, w którym policjant planował wziąć udział, bliscy zmarłego dziecka, poprosili go o wyjątkową przysługę. Chcieli, aby mężczyzna zrobił coś specjalnego podczas pogrzebu, co ich zdaniem ucieszyłoby chłopca, który teraz jest w niebie. I funkcjonariusz spełnił ich prośbę, doprowadzając wiele osób do łez…

2 kwietnia 2016 roku 5-letni Joshua Garcia zaginął.

Pierwszą osobą, która odpowiedziała na zgłoszenie był funkcjonariusz Damon Cole z Departamentu Policji w Fort Worth.

spiderman-na-pogrzebie (1)

W chwili utonięcia, Joshua miała na sobie koszulkę i trampki z motywem Spidermana, który był jego ulubionym superbohaterem.

W związku z tym, policjant pojawił się na pogrzebie malca ubrany właśnie w kostium Spidermana.

spiderman-na-pogrzebie (2)

Według KTLA oficer Cole jest znany z tego, że odwiedza chore na raka dzieci przebrany za superbohaterów.

spiderman-na-pogrzebie (3)

Setki osób żegnały Joshuę. Oficer Cole czuwał obok trumny przez całą uroczystość.

spiderman-na-pogrzebie (5)

Joshua został pochowany w kostiumie Spidermana.

spiderman-na-pogrzebie (6)

Jego rodzina twierdzi, że to, co zrobił funkcjonariusz Cole, pomogło im odnaleźć spokój. Jego czyn wzbudził również ogromne poruszenie wśród osób obecnych na pogrzebie, które nie potrafiły ukryć wzruszenia.

Może Cię zainteresować

zamknij