×

Spełnia się wizja jasnowidza Jackowskiego! Chodzi o wybory prezydenckie

Spełnia się wizja jasnowidza Jackowskiego. Miesiąc temu opowiadał o wyborach i emocjach, jakie będę im towarzyszyć. Wygląda na to, że jego przepowiednia się urzeczywistnia.

Wybory prezydenckie 2020

Pandemia koronawirusa komplikuje wiele spraw. Mające odbyć się 10 maja wybory prezydenckie budzą wiele emocji. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo obywateli, jak i uczciwość wyników. Rząd ma zamiar przeprowadzić wybory korespondencyjnie, bo według nich, będzie to najlepsze rozwiązanie w tym trudnym czasie. Tymczasem opozycja protestuje i żąda zmiany terminu.

Trwa więc wielki spór o to, czy wybory powinny zostać w ogóle przeprowadzone. Krzysztof Jackowski podobny scenariusz przewidział już jakiś czas temu.

Spełnia się wizja jasnowidza Jackowskiego

Niemal miesiąc temu Krzysztof Jackowski na swoim kanale YouTube opublikował nagranie, w którym rozwodził się na temat tegorocznych wyborów prezydenckich. Jasnowidz z Człuchowa miał przeczucie, że tuż przed planowanymi wyborami wybuchnie wielka, polityczna awantura.

Będzie duża awantura przez te wybory (…) Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu.

Od momentu publikacji filmiku, pojawiły się różne pomysły i propozycje zmiany terminu wyborów. Najpierw Jarosław Gowin chciał przesunąć wybory o dwa lata. Tym samym zostałaby przedłużona kadencja obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. W końcu doszło do konfliktu interesu i Gowin opuścił rząd Mateusza Morawieckiego, rezygnując z posady wicepremiera i ministra.

Przed kilkoma dniami Borys Budka (lider PO) zaproponował, by wybory odbyły się w przyszłym roku. Do tego dochodzą sprzeczki na temat korespondencyjnego głosowania, które forsuje PiS.

To pokazuje, że najwyraźniej jasnowidz Jackowski miał rację na temat politycznej „awantury”. Czy wybory odbędą się korespondencyjnie? O tym przekonamy się już niebawem.

Źródła: www.se.pl, nczas.com, www.planeta.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij