Specjały z bistro o. Rydzyka. Ich cena niejednego zaskoczy

  Specjały z bistro o. Rydzyka. Ich cena niejednego zaskoczy

  Ojciec Tadeusz Rydzyk prowadzi bistro na obrzeżach Torunia
  Ojciec Tadeusz Rydzyk prowadzi bistro na obrzeżach Torunia
  Źródło zdjęć: © AKPA, o2 | AKPA
  24.02.2024 09:43

  Ojciec Rydzyk posiada bistro, w którym oferuje rozmaite potrawy, w tym również dania kuchni polskiej. Ceny są niezwykle przystępne, a smak dań nie odbiega od smaku tych oferowanych przez dobre restauracje w Toruniu. Nic zatem dziwnego, że gospoda ojca Rydzyka jest odwiedzana nie tylko przez pielgrzymów.

  Bistro prowadzone przez ojca Tadeusza Rydzyka zlokalizowane jest przy Drodze Starotoruńskiej, obok Portu Drzewnego. Należy to do terytorium redemptorysty. W okolicy znajdują się m.in. księgarnia, kościół, muzeum, akademia i nawet tężnia solankowa. Wszystko to jest częścią kompleksu należącego do szefa Radia Maryja.

  Restauracja prowadzona przez duchownego przyciąga wielu gości. Korzystają z niej głodni parafianie, pielgrzymi, turyści oraz wiele innych osób, które mieszkają w pobliżu, w tym także dziennikarze.

  W ofercie bistro można m.in. znaleźć dania mięsne, ryby jak również typowe potrawy kuchni polskiej np. fasolkę po bretońsku. W tłusty czwartek lokal oferował również pączki, które były próbowane przez dziennikarzy z o2.pl.

  Reporter "Super Expressu", pod wpływem pozytywnych opinii na temat jedzenia w lokalu (również dziennikarze o2.pl próbowali tam serwowanych dań), postanowił sam ocenić ich smak.

  Ciąg dalszy artykułu po materiale wideo

  Zaskakująco niskie ceny, ale nie tylko

  Menu dostępne w restauracji przy ul. Droga Starotoruńska zaskoczyło dziennikarza "SE" dużym wyborem. Podkreślił on, że zupy, potrawy z mięsem i inne specjały są zaskakująco tanie.

  Rzeczywiście, za kompletne danie obiadowe (mięso, ziemniaki i surówkę) płaci się tylko 24 złote, a flaki są do nabycia za jedyne 18 złotych. W porównaniu z innymi restauracjami w Toruniu, to niska cena.

  "Super Express" zauważa, że niskie ceny idą w parze z wysoką jakością przygotowywanych potraw. Okazuje się, że w bistro jedzą to samo co o. Tadeusz Rydzyk. Czy jest to klucz do smaku serwowanych tam potraw?

  Źródło artykułu:o2pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także