×

Spakowała chłopaka do walizki i patrzyła, jak się dusi. To miała być dla niego kara

Spakowała chłopaka do walizki i patrzyła, jak się dusi. Po wszystkim powiadomiła policję, tłumacząc, że to miała być tylko niewinna zabawa. Prawda jednak szybko wyszła na jaw. Szczegóły zdarzenia są porażające.

Spakowała chłopaka do walizki

Sarah Boone spędzała wieczór razem ze swoim 42-letnim chłopakiem, Jorge’m Torresem Juniorem. Para układała puzzle i piła Chardonnay. Pod wpływem alkoholu i wesołej atmosfery uznali, że byłoby zabawnie, gdyby mężczyzna schował się w walizce.

Jak powiedziała funkcjonariuszom, ten pomysł miał być częścią ich „gry”. Sarah zamknęła chłopaka w zapinanej na zamek walizce, zostawiając niewielki otwór, przez który wystawały jego dwa palce. Była przekonana, że Jorge w każdej chwili będzie w stanie samodzielnie rozpiąć torbę i wyjść z niej.

Podejrzana utrzymywała, że poszła do sypialni, ponieważ miała nadzieję, że mężczyzna po chwili do niej dołączy. Niestety, tak się nie stało. Gdy w poniedziałek rano obudziła się, nie było go w łóżku. Mężczyzna wciąż leżał w walizce, ale był martwy…

Kobiecie udało się tą historią na jakiś czas uśpić czujność policjantów, którym ten przebieg wydarzeń wydawał się całkiem prawdopodobny. Wkrótce okazało się, że rzeczywistość była inna.

Jak było naprawdę?

Kobieta została zatrzymana dwa dni później po tym, jak śledczy przeszukali jej telefon komórkowy i znaleźli w nim szokujące materiały. Ich treść zaprzeczała wszystkiemu, co Sarah zeznała policjantom.

Znajdowało się w nim m.in. nagranie pokazujące, jak 42-latka naśmiewa się ze swojego chłopaka, który błaga ją o pomoc w wyjściu z walizki. Na filmiku słychać, jak kobieta wykrzykuje, że w ten sposób ukarze go za zdradę. Gdy Jorge zaczął skarżyć się, że nie może oddychać, Sarah odpowiedziała mu, że sama czuła się tak samo, gdy ją zdradzał.

Kobietę aresztowano i oskarżono o morderstwo drugiego stopnia

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować