Usunęła 4 żebra, aby mieć najwęższą talię świata. Teraz pozuje z ciążowym brzuszkiem

31-letnia Sophia Vegas znana jest jako właścicielka najwęższej talii świata. Aby osiągnąć swój cel, usunęła sobie cztery żebra, co diametralnie wpłynęło na wygląd kontrowersyjnej gwiazdy. Od tego czasu Sophia mogła pochwalić się 47-centymetrową talią, którą stale podkreśla odważnymi stylizacjami. Teraz okazuje się, że gwiazda telewizyjna spodziewa się dziecka! Ciążowym brzuchem pochwaliła się w niemieckiej edycji „Celebrity Big Brother”.

Wiadomość o ciąży

Jestem w ciąży. Spodziewam się maluszka – powiedziała przed kamerami Sophie Vegas

Tragedia na porodówce. "Gdyby wykonali cesarkę 15 minut wcześniej, maluch by żył"

Choć oficjalnie nie wiadomo, kto będzie ojcem maleństwa, lokalne media donoszą, że odpowiedzialny za ciążę Sophie jest amerykański biznesmen, Daniel Charlier, który ma już trójkę dzieci z poprzedniego związku. To właśnie wraz z nim Sophie mieszka w Los Angeles, gdzie 31-latka otworzyła sklep z sushi.

Lekarze ostrzegają

Bardzo wąska talia w przypadku Sophie nie jest oczywiście bez znaczenia. Lekarze ostrzegają przyszłą matkę, że z powodu jej nienaturalnej sylwetki, ciąża może być poważnie zagrożona. Wszystko wskazuje jednak na to, że Niemka zupełnie się tym nie przejmuje. Jest już w szóstym miesiącu ciąży i wygląda na wyjątkowo szczęśliwą. Świadczyć mogą o tym chociażby zdjęcia z brzuchem, które regularnie publikuje na swoim Instagramie, gdzie obserwują ją blisko 200 tysięcy osób.

Zostawiła córeczkę z partnerem. Gdy wróciła, dziewczynka zanosiła się od płaczu

Prośba do fanów

Sophie zdaje sobie sprawę z tego, że operacja usunięcia żeber pozostawiła na jej ciele widoczne blizny. W tym celu gwiazda telewizyjna poprosiła już fanów o pomoc. Chce, aby pomogli jej zaprojektować tatuaże, które zakryją widoczne pozostałości po zabiegu.

Postanowione! Zrobię sobie tatuaż. Lubię wszystko, co jest związane z Egiptem i Buddą. Do salonu tatuażu wybieram się po narodzinach dziecka – napisała Sophie

Pozostałe zabiegi

Talia o obwodzie przeciętnego uda nie była jedynym marzeniem Vegas. Niemka już wcześniej zadbała o nos i piersi, które powiększyła do imponującego rozmiaru 70K.

Zobacz także:

Źródło: fakt.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com