×

Sonia Bohosiewicz w szpitalu: „Z minuty na minutę było coraz gorzej…”

Znana aktorka do końca życia zapamięta końcówkę tegorocznych wakacji. Sonia Bohosiewicz w szpitalu wylądowała po tym, jak zaczęła odczuwać ogromny ból w kręgosłupie.

Nieudane wakacje?

Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 322 tys. osób. Aktorka chętnie dzieli się z fanami szczegółami z własnego życia. Ostatni post bardzo zaniepokoił jej obserwatorów.

Ostatnie dni wakacji Bohosiewicz spędzała na Mazurach. Aktorka jednak nie może zaliczyć ich do najszczęśliwszych. W opisie do jednego ze zdjęć na Instagramie napisała, że to jedna z fotografii „z jeszcze całymi żebrami”. Następnie pojawiły się nagrania na Story ze szpitala. Co się stało?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

Sonia Bohosiewicz w szpitalu

W sobotę (26 sierpnia) Sonia Bohosiewicz poprowadziła z Piotrem Gąsowskim Festiwal Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Po zejściu ze sceny aktorka zaczęła odczuwać silny ból. Gdy trafiła do szpitala okazało się, że ma pęknięte żebra. 

Co adrenalina potrafi zdziałać! Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur (za co Ci Piotruś bardzo dziękuję!!!!) i z minuty na minutę było coraz gorzej… Kiedy dojechaliśmy do Warszawy, odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte żebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez S o n i a Bohosiewicz (@soniabohosiewicz)

Co się stało?!

Pod najnowszym postem pojawiło się wiele komentarzy od zatroskanych fanów, a także od koleżanek po fachu. Małgorzata Kożuchowska dopytywała:

OMG! Mam nadzieję, że jesteś już pod profesjonalną opieką i że Ci lżej. A btw coś Ty robiła?

Na odpowiedź nie trzeba było czekać. Wypadek zrelacjonowała jedna z obserwatorek Sonii:

Myśląc, że jest u siebie, a nie u przyjaciółki zrobiła krok w czeluść, gdzie były schody.

Na InstaStories Bohosiewicz można było zobaczyć nagrania ze szpitala. Na szczęście już w niedzielę aktorka była w domu.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować