×

Samozwańcza sobowtórka Angeliny Jolie aresztowana! Co takiego zrobiła?

Do znanych aktorów i aktorek często wzdychają „zwykli” ludzie, którzy chcą być tacy jak oni. Starają się do nich upodobnić, zaczynając od zachowania, kończąc na wyglądzie. Na pewno znacie historie osób, które zapragnęły wyglądać jak ich idole i w tym celu zdecydowali się na szereg operacji, zabiegów i wyrzeczeń, które mają przybliżyć ich do ideału. Niestety scenariusz w większości przypadków jest taki sam – efekt końcowy nie przypomina nawet w połowie oryginału. Czy z tego zdawała sobie sprawę sobowtórka Angelina Jolie?

Sobowtórka Angelina Jolie poszła o krok za daleko?

Sahar Tabar szokowała kontrowersyjnymi treściami na swoich kanałach w social media, czym wzbudziła zainteresowanie nie tylko wśród obserwatorów, ale także wśród policji. Sahar zaciekawiła tym, że wyglądała jak „zombie” w połączeniu z Angeliną Jolie. Na samym początku zapewniała, że to, co widzimy na jej koncie na Instagramie, jest prawdą. Ludzie byli przerażeni, że młoda kobieta jest tak chuda i przeszła aż tyle operacji. To jednak miało niewiele wspólnego z prawdą…

Sahar Tabar
Instagram

Jaka jest prawda o Sahar?

Iranka w końcu zdecydowała się odnieść do rewelacji na swój temat. Zaprzeczyła, że przeszła aż 50 operacji plastycznych, a to, co widzimy w sieci, to efekt charakteryzacji i przeróbek graficznych.

To jest Photoshop i makijaż. Za każdym razem, gdy publikuję zdjęcie, maluję twarz w coraz bardziej zabawny sposób. Jest to taki sposób wyrażania siebie, swojego rodzaju sztuka. Moi fani wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz

Sahar Tabar
Instagram

Bulwersujące treści

Jednak nie tylko to skupiało uwagę mediów. Cały profil na Instagramie (dziś nieaktywny) wzbudzał kontrowersje. Nie brakowało na nim zdjęć związanych z zombie, śmiercią i innymi niepokojącymi treściami. To nie spodobało się policji, która postanowiła zainterweniować.

sobowtórka Angelina Jolie
Instagram

Sobowtórka Angelina Jolie aresztowana

Policji w Iranie nie spodobało się to, że młoda kobieta nawołuje do przemocy. Zarzucono jej także bluźnierstwo. Policja otrzymała liczne skargi, które wydały się na tyle niepokojące, że odpowiednio się tym zajęto.

Nie tylko bluźnierstwo i nawoływanie do przemocy, ale także korupcja i machlojki na rynku nieruchomości. Kto by się spodziewał, że ta drobna 22-latka ma tyle na sumieniu?!

sobowtórka Angelina Jolie
Instagram

Jak widać, umiar należy mieć we wszystkim…

Może Cię zainteresować

zamknij