×

Snoop Dogg oskarżony o napaść seksualną. „Stał z kroczem przy mojej twarzy…”

Snoop Dogg oskarżony o napaść seksualną przez modelkę. Kobieta złożyła pozew, w którym ujawnia wszystkie szczegóły. Obwinia artystę m.in. o zmuszanie do seksu oralnego. Jest odpowiedź rapera.

Snoop Dogg oskarżony o napaść seksualną

Snoop Dogg, a właściwie Calvin Cordozar Broadus Jr. to jeden z najbardziej znanych raperów na świecie. Teraz nad muzykiem rozciągają się ciemne chmury.

Tancerka i modelka Jane Doe utrzymuje, że Snoop Dogg i jego współpracownik Donald Campbell, znany jako Bishop Don „Magic” Juan, napadli na nią i zmusili do seksu oralnego. Raper został pozwany za napaść seksualną. Kobieta złożyła pozew w sądzie federalnym w Los Angeles. Domaga się 10 milionów zadośćuczynienia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Co tam się wydarzyło?

Według zeznań Jane Doe, do napaści na tle seksualnym miało dojść po koncercie rapera w Club Heat Ultra Lounge w Anaheim w Kalifornii w 2013 roku. Bishop Don Juan miał zaproponować modelce, że podwiezie ją do domu. Zgodziła się. Jane była jednak na tyle zmęczona, że zasnęła podczas podróży. Kiedy się obudziła, okazało się, że jest w domu swojego kierowcy. To tam miało dojść do napaści na tle seksualnym.

Jak przekonuje tancerka, Campbell pochylał się nad nią, po czym „wyjął ze spodni penisa i wielokrotnie siłą wepchnął go do jej ust”.

Po wszystkim Snoop Doog miał zażądać, aby Jane Doe towarzyszyła mu w studiu nagraniowym. Artysta rzekomo miał kręcić tam swoją produkcję telewizyjną, w której modelka miała mieć swój udział. Zgodziła się. Wiedziała, że taka okazja może się więcej nie powtórzyć. Wierzyła również, że może stać się to motorem napędowym dla jej dalszej kariery.

Z pozwu dowiadujemy się, że Jane w pewnym momencie gorzej się poczuła i udała się do łazienki. Moment ten miał wykorzystać Snoop Dogg, który poszedł za tancerką i zmusił ją do seksu oralnego. Podobno po kilku minutach miał się wycofać z powodu jej niechęci i odrazy. Zanim jednak raper wyszedł z pomieszczenia, miał „doprowadzić do wytrysku na klatkę piersiową i szyję poszkodowanej”.

Osaczył mnie w łazience, stał z kroczem przy mojej twarzy

– głosi pozew modelki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Dlaczego modelka nie zgłosiła napaści od razu? Jane Doe uważa, że nie zgłosiła napaści od razu, ponieważ pracowała dla różnych firm należących do rapera i ludzi związanych z muzykiem. Zgłoszenie pozwu kilka lat temu mogłoby przekreślić jej życie zawodowe.

Snoop Dogg odniósł się do oskarżeń

Snoop zabrał głos w sprawie oskarżenia na swoim Instagramie, gdzie zaprzeczył zeznaniom kobiety. Dodał, że Jane Doe chce w ten sposób wyłudzić od niego pieniądze. Raper odrzucił tym samym żądania modelki o wpłacenie 10 milionów dolarów zadośćuczynienia – podaje TMZ.

Nadszedł sezon poszukiwaczy złota, bądźcie ostrożni, miejcie się na baczności

– czytamy we wpisie Snoop Dogga.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez snoopdogg (@snoopdogg)

Źródła: www.tmz.com, www.instagram.com, www.rollingstone.com, www.radiozet.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować