×

Tragiczny wypadek na prostej drodze. Samochód „owinął się” wokół drzewa

Śmiertelny wypadek koło Trzcianki miał miejsce w niedzielne popołudnie. Samochód rozbił się na drzewie. Kierowca nie miał żadnych szans.

Śmiertelny wypadek koło Trzcianki

Jak informuje Głos Wielkopolski, do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 180 Piła – Trzcianka pomiędzy Stobnem a Wrzącą (województwo wielkopolskie). Około godz. 13:00 kierowca opla omegi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad samochodem.

Auto poruszające się na prostym odcinku drogi uderzyło w drzewo. Siła była tak duża, że samochód „owinął się” wokół drzewa. Części osobowego opla omegi znaleziono w promieniu kilkudziesięciu metrów od rozbitego pojazdu.

„Kierowca nie miał najmniejszych szans”

Wiadomo, że za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec gminy Czarnków, który podróżował sam. Urzędnicy Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Poznaniu napisali, że „kierowca nie miał najmniejszych szans na przeżycie”. Na Facebooku opublikowali także zdjęcia z miejsca wypadku „ku przestrodze”.

Na miejscu przez długie godziny pracowali policjanci, prokurator i strażacy. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane.

Ostatnio informowaliśmy o tragicznym wypadku w Gilowicach. Rozpędzony samochód śmiertelnie potrącił 36-letnią kobietę w ciąży i jej 3-letnią córkę.

Źródła: wtk.pl, wiadomosci.radiozet.pl, pila.naszemiasto.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować