×

26-latka zmarła po brutalnym stosunku z milionerem. „Na ciele miała ponad 40 ran kłutych”

Multimilioner John Broadhurst zabił 26-letnią Natalie Connolly podczas brutalnego stosunku w willi Broadhursta, w Kniver-Staffordshire. Mężczyzna zadał pijanej partnerce aż 40 ran kłutych, w skutek czego poniosła śmierć na miejscu. Gdy ocknął się parę godzin później, wezwał pogotowie, ale na ratunek było już za późno.

Przyczyna śmierci

Według ustaleń biegłych, przyczyną śmierci było zatrucie alkoholowe, a przede wszystkim liczne rany kłute oraz urazy wewnętrzne, jakich doznała w skutek sadomasochistycznego zbliżenia, na jakie podobno oboje się zdecydowali. Para miała zabawiać się m.in. butelką płynu do czyszczenia dywanów.

Mężczyzna okładał pięściami oraz bił ją innymi narzędziami, kopał w twarz i poważnie uszkodził narządy płciowe – mówił prokurator David Mason podczas rozprawy sądowej multimilionera

SWNS

Początkowo bogacz nie przyznawał się do winy

Twierdził, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią Natalie. W trakcie trwania procesu, który rozpoczął się w grudniu 2016 roku, zmienił jednak zdanie. Przyznał również, że cały dzień pili alkohol i zażywali narkotyki, a wszystko zakończyli „pikantnym seksem”, podczas którego dopuścił się „zabójstwa przez rażące zaniedbanie”.

SWNS

Mężczyzna zabił ją celowo?

Według jednej z teorii śledczych na parę dni przed swoją śmiercią Connolly miała wysyłać wiadomości i nagie zdjęcia innym mężczyznom, a także planować spotkanie z jednym z nich. Jej partner miał się o tym dowiedzieć i zaplanować zemstę. Scenariusz ten nie został jednak przez nikogo potwierdzony. Sam multimilioner miał na ten temat zupełnie inne zdanie. Zaznaczył, że Connolly została ranna w skutek  „dobrowolnej aktywności seksualnej, której towarzyszyły alkohol i narkotyki”. Jeśli tak, to nasuwa się pytanie, dlaczego nie pomógł jej, kiedy jeszcze żyła?

SWNS

Natalie mogła przeżyć

Byłeś w stanie podejmować decyzje i dokonywać wyborów. To, co zrobiłeś, było bardzo nieodpowiedzialne. Zostawiłeś tę wrażliwą młodą kobietę na śmierć w najsmutniejszych i możliwych do uniknięcia okolicznościach – powiedział w uzasadnieniu sędzia dodając, że tragedii można było uniknąć, gdyby multimilioner w porę zareagował

SWNS

Mimo że bogacz przyznał się do winny, nigdy publicznie nie przeprosił bliskich tragicznie zmarłej kobiety i nie okazał skruchy. Rodzice zamordowanej Natalie są przekonani, że ich córka mogła przeżyć. Mogła, gdyby tylko jej kochanek odpowiednio szybko zareagował.

Teraz jest dla nas jasne, w jak bezduszny sposób Broadhurst opuścił Natalie, bez troski o jej godność  – mówiła matka zamordowanej

Wyrok

Podczas rozprawy John Broadhurst został skazany na 3 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności

Może Cię zainteresować

zamknij