×

Musieli przyspieszyć ślub z powodu choroby kobiety. 18 godzin po ceremonii doszło do najgorszego

Historia miłosna Heather i Davida rozpoczęła się prawie trzy lata temu, gdy poznali się na zajęciach tanecznych. Para szybko się w sobie zakochała, lecz wkrótce na ich drodze do szczęścia pojawiło się choroba.

23 grudnia 2016 roku, David postanowił oświadczyć się ukochanej.

Wynajął dorożkę z pięknymi końmi i zaplanował cały wieczór. Niestety tego samego dnia Heather dowiedziała się, że ma raka piersi. David zdecydował się, że nie może się teraz wycofać. Chciał pokazać Heather, że choroba nie przeszkodzi ich miłości. Chciał być dla niej wsparciem i najlepszym lekarstwem.

2017 był najcięższym rokiem dla tej dwójki. Tradycyjna medycyna, a także alternatywna nie dawała żadnych skutków. We wrześniu okazało się, że choroba się rozprzestrzenia. Komórki nowotworowe pojawiły się w mózgu Heather, przez to musiała poddać się jeszcze silniejszemu leczeniu. Lekarze dawali jej kilka tygodni, jednak kobieta ciągle walczyła. Chciała żyć, aby doczekać dnia swojego ślubu, który był zaplanowany na 30 grudnia. Heather nie poddawała się i zadziwiała wszystkich swoją siłą, lecz rak nie dawał za wygraną. David wiedział co musi zrobić:

Mieliśmy się pobrać pod koniec roku, jednak jej stan pogarszał się z minuty na minutę, dlatego lekarze powiedzieli mi, że jeśli chcę, aby Heather została moją żoną będziemy musieli pobrać się wcześniej.

Tuż przed świętami postanowili powiedzieć sobie „tak”

Heather ubrana była w białą suknie ślubną i leżała w szpitalnym łóżku, oddychając przy pomocy maski tlenowej. Dla 31-latki był to jeden z najtrudniejszych dni. Oddychanie oraz mówienie było dla niej bardzo ciężkie, ale ze wszystkich sił chciała dokończyć swoją przysięgę. Kiedy ślub dobiegł końca, Heather w końcu mogła powiedzieć „jestem jego żoną”, spokojnie wyszeptała te słowa i z radości wyciągnęła ręce do góry. Ceremonia była tak wzruszająca, że nikt nie był w stanie jej nagrać, na szczęście druhna panny młodej w idealnym momencie wykonała fotografię ukazującą radosną Heather. Wszyscy zgromadzeni wiedzieli, że są to ostatnie chwile z kobietą. 18 godzin później 31-latka zmarła.

Póki co przyszłość wydaje się być smutna jednak David wie, że jego ukochana zawsze będzie przy nim i gdziekolwiek teraz jest, będzie na niego czekać.

Mężczyzna musiał przygotować się do jeszcze jednej rzeczy – pożegnania swojej żony. Postanowił, że pogrzeb musi odbyć się w dniu, w którym planował pobrać się z Heather. Wie, że była silna, dlatego teraz sam musi być wytrwały, bo wie, że jeszcze kiedyś spotkają się ponownie.

Może Cię zainteresować

zamknij