×

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Anita wyprawiła luksusowe baby shower

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Anita spodziewa się właśnie drugiego dziecka, a to doskonały pretekst do tego, żeby urządzić imprezę! Motywem przewodnim baby shower były „Żony Hollywood”. Nie obyło się bez drinków mlecznych i „fashion pieluszek”.

Eksperyment: miłość

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak tworzą jedną z tych par, którym udało się z sukcesem zakończyć telewizyjny eksperyment i nie rozstać się tuż po programie.

Chociaż nie byli bohaterami najnowszej serii programu, Anita i Adrian nadal występują w mediach i są jedną z ulubionych par widzów.

Niedawno na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko – synek Jerzy. Za kilka miesięcy rodzina znów ma się powiększyć. Tym razem Anita oczekuje narodzin dziewczynki.

To dowód na to, że nawet w kontrowersyjnym eksperymencie i w świetle kamer, można odnaleźć miłość.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” – Anita urządza baby shower

Anicie spodobała się rolą żony i matki, ale i influencerki. Dlatego – jak przystało na celebrytkę – urządziła baby shower z prawdziwym rozmachem.

Niebawem będzie z nami kolejna kobietka! Z przymrużeniem oka i ogromną dawką śmiechu postanowiłyśmy świętować fakt, że malutka niebawem będzie wśród nas.

– mówi celebrytka, która podzieliła się obszerną relacją z imprezy na Instagramie.

Motywem przewodnim baby shower były „Żony Hollywood”.

Nie zabrakło projektowania fashion pieluszek dla dzieci, mlecznych „drinków”, kalamburów z hasłami dotyczącymi rodzicielstwa, sporej ilości słodkich kalorii i wystawy pluszowych zwierząt

– relacjonuje Anita.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również bohaterek ostatniej edycji programu – Asi Lazar i Agnieszki Łyczakowskiej. Cytując klasyka, chciałoby się powiedzieć, że „było jakby luksusowo”.

View this post on Instagram

Niebawem będzie z nami kolejna kobietka! Z przymrużeniem oka i ogromną dawką śmiechu postanowiłyśmy świętować fakt, że malutka niebawem będzie wśród nas???????? tematem imprezy były "Żony Hollywood" ???? nie zabrakło projektowania fashion pieluszek dla dzieci, mlecznych "drinków", kalamburów z hasłami dotyczącymi rodzicielstwa, sporej ilości słodkich kalorii i wystawy pluszowych zwierząt ???? taki dzień naprawdę uważam że idealnie może zrelaksować przyszłą mamę, dać jej chwilę oderwania od codzienności i myśli o zbliżającym się czasie zmian, a także pokazać wspaniałe wsparcie kobiet które są nam bliskie ❤️ tradycje tzw. "Baby shower" lub po polsku "bocianikowego" można lubić lub nie, ale wystarczy że jest to okazja do takiego spotkania ❤️ ???????? nie przeszkodziła nam nawet kapryśna pogoda i deszcz, a swoją plażę urządziłysmy w mieszkaniu ☀️???? A tym czasem tik, tak… ???????????????? #babyshower #womanpower #zonyhollywood #ślubodpierwszegowejrzenia #friends #smile #babygirl???? #hollywood #sunglasses #pregnant #przyjaciółki #najlepszeciocie #czekamy #9miesiąc #mamarokporoku #mygirls #whitedress #celebration

A post shared by Anita Szydłowska (@anitaczylija) on

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij