×

Aktorzy z „Na Wspólnej” wzięli ślub. Para poznała się właśnie na planie tego serialu

Sierpniowych ślubów wśród gwiazd ciąg dalszy! Tym razem na ślubnym kobiercu stanął Michał Tomala, który znany jest wszystkim z serialu „Na Wspólnej”. Jego wybranką jest Anna Jarosik, którą aktor poznał na planie TVN-owskiej produkcji. Zakochani nie kryli się ze swoim uczuciem, ale nie dzielili się z nikim przygotowaniami do ślubu i jego przebiegiem. Trochę te plany pokrzyżowała Grażyna Wolszczak.

28-latek poślubił 32-letnią Annę dokładnie rok po zaręczynach pary

W jednym z wywiadów, którego para wspólnie udzieliła, opowiedzieli o swojej miłości o tym, że nie spodziewali się tego, że zakochają się w miejscu pracy.

Michał co jakiś czas na swoim koncie na Instagramie dodaje zdjęcia z ukochaną, ale fani nie doczekali się jeszcze tych najważniejszych

Przeglądając jego profil, można za to trafić na piękne słowa, opisujące ich miłość: Idealny związek! Oprócz patrzenia w siebie i mówienia otwarcie o uczuciach ważne jest też patrzeć w jedna stronę. Wspólne cele budują i umacniają. Najważniejsze to właśnie mieć cel a dążyć do ich realizacji wspólnie to największe szczęście ? Wam życzę z całego serca takiej podróży na życie!

Zakochani najwidoczniej nie mają potrzeby jeszcze dzielić się z mediami zdjęciami, ale zrobiła to za nich… Grażyna Wolszczak

Serialową mamę najwyraźniej poniosły emocje i nie mogła powstrzymać się przed tym, aby nie podzielić się wzniosłą chwilą. Na ślubie pojawiło się znacznie więcej gwiazd. Można było zobaczyć Marietę Żukowską, Martę Wierzbicką, Tomasza Sapryka czy Jacka Kopczyńskiego.

Młodej Parze życzymy wszystkiego najpiękniejszego!

zamknij