×

To już 3 dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Znaleziono znaczące ślady na motorówce

39-latek wciąż nie został odnaleziony. Trwa właśnie trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka. Dzisiaj z samego rana policyjni wodniacy i straż pożarna wstawili się na miejscu, aby kontynuować poszukiwania zaginionego producenta filmowego. Dołączyć do nich ma Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i WOPR z Gdyni. Tymczasem na części motorówki zabezpieczono bardzo ważny ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Czyżby miał jakieś znaczenie w śledztwie?

Ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

Imgur

Ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

Koordynatorem całej akcji poszukiwawczej jest policja. O godzinie 9.00 odbyła się odprawa służb. Na zebraniu omówiono wyniki dotychczasowych działań i zaplanowano kolejny dzień. Wiadomo już, że dzisiejsze działania mają koncentrować się na wodzie – dzień wcześniej brzeg jeziora przeczesywali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Krzaki i zarośla w poszukiwaniu 39-latka przeczesują ludzie wynajęci przez rodzinę milionera. Łodziami dowożona jest im woda pitna. Do dokładnych poszukiwań w ciężko dostępnych miejscach wykorzystywany jest natomiast specjalistyczny sprzęt, do którego możemy zaliczyć m.in. sonary i roboty do prac podwodnych.

Ślad w sprawie poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka

Fakt nieoficjalnie dotarł do informacji, że na śrubie motorówki, którą feralnej nocy pływał Piotr Woźniak-Starak wraz z 27-letnią kobietą, znaleziono prawdopodobnie włosy producenta filmowego. Może to oznaczać, że w chwili, kiedy wpadł do wody, uderzył z dużą siłą w tę część motorówki. Niewykluczone również, że stracił wtedy przytomność, co jest przyczyną jego zaginięcia.

Ślad w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

Imgur

Zaginięcie milionera

Piotr Woźniak-Starak zaginął po tym, jak wpadł do jeziora Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Wraz z nim na motorówce była 27-letnia kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu o własnych siłach. Mężczyzna wciąż jest poszukiwany.

Polecane

Może Cię zainteresować