×

9 osób, które w obsesyjny sposób poddawały się operacjom plastycznym. Efekt końcowy jest druzgocący

W ich przypadku zaczęło się od igły botoksu, a później stało się ich obsesją. Ci ludzie stali się chodzącym plastikiem i wydali na to fortunę. Chcieli wyglądać pięknie, ale czy im się to udało. Zdecydowanie nie. Niektóre z metamorfoz są wprost przerażające.

Pomimo bólu, większość z tych osób przeszła ponad 200 operacji. Robili najróżniejsze rzeczy, by zbliżyć się do ideału. Łamali żebra, wstrzykiwali sobie olej spożywczy… Po wszystkim jednak, gdy zrozumieli jak wielki błąd popełnili, stali się zagorzałymi przeciwnikami jakichkolwiek modyfikacji.

1. Jenny Lee

Po występie u Oprah wyznała, że pomimo wielu operacji plastycznych wciąż nie jest zadowolona z efektów. Przeszła ponad 59 operacji plastycznych, a 29 odbyło się zanim skończyła 28 lat. Ostatnią operację przeszła w 2008 roku. Wkrótce po tym została zdiagnozowana u niej fibromialgia.

2. Hang Mioku

Jeden z najgorszych przypadków operacji plastycznych. Jako młoda dziewczyna pracowała jako modelka. Miała obsesję na punkcie swojej skóry. W wieku 28 lat przeszła operację plastyczną, po jakimś czasie kliniki zaczęły odmawiać jej zabiegów. W 2013 roku kupiła silikon na czarnym rynku i wstrzyknęła go z olejem spożywczym. W krytycznym stanie została przewieziona do szpitala i potrzebowała aż 10 operacji, by usunąć olej.

3. Ludzka Barbie

Najbardziej znanym przypadkiem jest Valeria Lukyanova, której historię możecie przeczytać tutaj.

4. Justin Jedlica

Jego marzeniem było upodobnienie się do Kena. Jego historię również możecie przeczytać tutaj.

5. Janet Hardt

W 2011 roku Janet trafiła do szpitala w krytycznym stanie po tym jak wstrzyknęła sobie stopiony tłuszcz wołowy w usta I brodę. Niedługo po tym zmarła w skutek zakażenia. Kobieta „upiększała” się w ten sposób wielokrotnie. Używała tłuszczu zwierzęcego, gdyż po kilkudziesięciu operacjach wszystkie kliniki zaczęły jej odmawiać jakichkolwiek poprawek.

6. Jocelyn Wildenstein

Podczas rozwodu wyszła na jaw, że kobieta wydała 4 miliony dolarów na operacje plastyczne. Rozpoczęła je na prośbę swojego męża, który marzył, by Jocelyn upodobniła się do tygrysa. Choć wygląda przerażająco, Jocelyn jest zadowolona ze swojego obecnego wyglądu.

7. Amanda Lepore

Znana za posiadanie najdroższego ciała na świecie. 46-letnia transseksualna modelka miała przerabiane dosłownie wszystko. Amanda urodziła się jako mężczyzna, a w wieku 19 przeszła operację zmiany płci. Niedawno wyłamała sobie żebra, by wyglądać szczuplej.

8. Monique Allen

Miała ponad 200 zabiegów. Jej ciało to prawie 12 litrów plastiku. Obecnie ma 58 lat, ale w wieku 22 lat przeszła pierwszą operację, którą była zmiana płci. Obecnie jest adwokatem i dzieli się swoją historią, by inni uniknęli jej losu.

Może Cię zainteresować