×

Nauczyciel uprawiał seks z 14-letnią uczennicą. Jest od niej starszy o ponad 40 lat

Sąd Rejonowy w Chodzieży wydał wyrok w sprawie nauczyciela, Jacka O., który miał uprawiać seks z 14-letnią uczennicą. „Głos Wielkopolski” o przebiegu sprawy poinformował w czwartek rano. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Został dyscyplinarnie zwolniony i nie ma możliwości pełnienia funkcji nauczyciela.

Jak podaje lokalna gazeta, wszystko wyszło na jaw na początku tego roku

Na samym początku nie przyznawał się do tego, że miał jakiekolwiek bliższe stosunki z nastolatką, ale gdy przedstawiono dowody, mężczyzna przyznał się do winy. Zeznał, że zakochał się w młodszej o ponad 40 lat dziewczynie i do niczego jej nie zmuszał.

Nastolatka potwierdziła słowa nauczyciela i przyznała, że nie czuje się wykorzystana, a ich kontakty zacieśniły się w czasie wyjazdu z chórem z Wyrzyska

To właśnie wtedy nastolatka zaczęła się zwierzać mężczyźnie i ich relacja zamieniła się w coś więcej. Jacek O. został skazany na 3 lata pozbawienia wolności, zobowiązany jest zapłacić pokrzywdzonej 10 000 złotych, przez 5 lat ma zakaz zbliżania się do niej, a przez 8 lat ma zakaz wykonywania zawodu nauczyciela. Wyrok nie jest prawomocny.

Czy myślicie, że faktycznie mogli się w sobie zakochać? Ale przecież ta dziewczynka to jeszcze dziecko…

_______________________________
*Zdjęcie ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij