×

Internauci w życiu nie widzieli takiej „sukni” ślubnej. Jedni są zachwyceni, inni zażenowani

Każda panna młoda chce wyglądać w dniu swojego ślubu zjawiskowo. Każda panna młoda ma również w swojej głowie na tę wyjątkową uroczystość wymarzoną kreację. Nie inaczej było w przypadku naszej bohaterki, która postawiła na dość oryginalną, a przede wszystkim odważną kreację. Dziś za jej sprawą stała się gwiazdą Internetu. Czy są w tym przypadku powody do dumy? I tak i nie…

Nagranie, które trafiło w niepowołane ręce

Przyszła panna młoda postawiła na oryginalną kreację, która miała zastąpić jej standardową suknię ślubną. Chcąc pochwalić się wyborem, opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych krótkie nagranie. Dziś już wie, że popełniła w ten sposób fatalny błąd. Nie przypuszczała, że jedna z jej znajomych wykorzysta ten materiał przeciwko niej i publicznie zechce ją ośmieszyć. Co takiego zrobiła? Bez zgody zainteresowanej zamieściła bowiem materiał na grupie wyśmiewającej ślubne wpadki. Jakby tego było mało, dodała do niego komentarz, w którym napisała, co tak naprawdę myśli o ślubnym stroju „koleżanki” podpuszczając tym samym innych użytkowników do równie negatywnych wpisów.

Tak wygląda jej ukończona suknia ślubna. Ceremonia ma się odbyć na plaży, ale chyba jednak postanowiła odsłonić zbyt wiele – napisała

Facebook / That’s it, I’m wedding shaming

Co widzimy na nagraniu?

Na nagraniu widać przyszłą mężatkę w obficie zdobionym body. Body, które jednocześnie sporo odsłania. Całość dopełnia snujący się za panną młodą po ziemi błyszczący tren. No cóż, trudno nazwać taką stylizację suknią, jednak nie zapominajmy, że ceremonia ma się odbyć na plaży.

Facebook / That’s it, I’m wedding shaming

Reakcje internautów

Internauci nie raz już pokazali, że w swoich komentarzach potrafią być bezlitośni. Wydawać by się mogło, że i tym razem nie pozostawią na pannie młodej suchej nitki, tym bardziej, że anonimowa ofiara jest dla nich łatwym celem. Rzeczywistość okazała się jednak być nieco inna. Oczywiście nie zabrakło wpisów pełnych niecenzuralnych wypowiedzi i hejtu, nie mniej jednak komplementów i miłych słów było równie dużo. Jedna z osób zaznaczyła nawet, że body panny młodej jest dziłem sztuki! W komentarzach możemy przeczytać:

Wygląda pięknie i oryginalnie

Misterna robota, którą należy docenić. To body jest dziełem sztuki

Ma niesamowite ciało, więc grzechem byłoby je zasłaniać

Nie, ta kreacja wcale nie jest za krótka. Zajmij się sobą

Dziewczyna ewidentnie ma dobry gust

Facebook / That’s it, I’m wedding shaming

Bez wątpienia kreacja panny młodej podzieliła internautów. Jedni są nią zachwyceni, a drudzy wręcz zażenowani. Pytanie, po której stronie jesteś Ty?

Polecane

Może Cię zainteresować