×

Największe skandalistki Big Brothera. Bardzo zmieniły się od czasu udziału w programie

Wczoraj Big Brother ruszył po raz szósty. Nowi uczestnicy, nowe emocje. Jednak nadal pamiętamy bohaterów poprzednich edycji tego kontrowersyjnego programu. Sprawdźmy, jak obecnie wyglądają skandalistki, które wiele lat temu zamieszkały w domu „Wielkiego Brata”.

Zasady produkcji

Big Brother, to reality show, które polega na obserwowaniu codziennego życia uczestników programu i ich wzajemnych relacji. Mieszkańcy domu odcięci są od świata zewnętrznego. Nie mają dostępu do telefonu, Internetu ani telewizji.

Medialna burza

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek BB, była Agnieszka Frykowska, zwana Frytką. Brała udział w trzeciej edycji programu w 2002 roku. Zasłynęła przede wszystkim z wybryków w jacuzzi z Łukaszem Wiewiórskim (pseudonim Ken).

Oboje zaprzeczali

Zarówno Frytka, jak i Ken twierdzili, że do stosunku nie doszło. Jednak widzowie, którzy oglądali ich zabawy w wodzie, byli wtedy przekonani, że para uprawiała seks.

„Znana z tego, że jest znana”

Dwukrotnie znalazła się na okładce „Playboy’a”. Przeszła operację plastyczną nosa, którą ufundował jej tabloid „Fakt”. Następnie jej medialna kariera nabrała tempa. Prowadziła program interaktywny „Gierki nocne” oraz „Lub Czasopisma”. W 2007 roku zagrała w teledysku do piosenki K.A.S.Y. „Znana z tego, że jest znana”, a rok później wydała płytę ze swoją debiutancką piosenką „Moja miłość tak prawdziwa (Dwa gołębie)”.

Duże zmiany

W 2010 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi zmieniła swoje pierwsze imię Agnieszka na Maja. Z kolei w 2011 wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego, bo ja uważa – nawróciła się.

Ustabilizowane życie

Wzięła ślub prawie pięć lat temu i urodziła córeczkę. W ubiegłym roku wydała książkę „Pokonaj siebie”. I jak przyznaje, „dziś realizuje konkretne projekty”.

Inna skandalistka

Frykowska nie była jedyną kontrowersyjną postacią w Big Brotherze. W czwartej edycji była nią Jola Rutowicz. Kobieta zasłynęła swoim strojem, makijażem oraz miłością do jednorożców i różowego koloru. Jednak w 2007 roku wygrała program.

Mimo wszystko intrygująca?

W mediach dała się poznać jako charakterystyczna postać, która „udzielała mało inteligentnych wypowiedzi, a jej zachowanie denerwowało dużą część społeczeństwa”. Jednak rok później zaproszono ją do specjalnej edycji Big Brothera z celebrytami.

Zaskakujący związek

Tam poznała Jarosława Jakimowicza, z którym była później w związku. Budziło to nie małe zainteresowanie wśród opinii publicznej.

Życie Joli po Big Brotherze

Wzięła udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”, ale zajęła przedostatnie miejsce. Natomiast w 2012 roku wydała książkę pt. „Inna”, w której opisuje m.in. swój udział w reality show i jak odgrywała tam postać, którą wymyśliła mieszkając w Londynie.

Zrezygnowała z show-biznesu?

Po medialnej sławie Rutowicz odsunęła się nieco w cień. Obecnie przebywa w Miami, a jej zdjęcia i wpisy można śledzić na Facebooku.

Ogromna metamorfoza

Jola zmieniła miejsce zamieszkania i kolor włosów. Wydaje się też, że już nie biega wszędzie ze swoim gigantycznym pluszowym jednorożcem.

Podobają Wam się skandalistki w obecnym wydaniu?

Może Cię zainteresować

zamknij