×

Opiekunka ze żłobka kopała i biła dziecko plecakiem. Nie sądziła, że zostanie nagrana

Zachowanie tej opiekunki ze żłobka woła o pomstę do nieba. Do sieci wyciekło skandaliczne nagranie, na którym widać, jak jedna z pań bije niepełnosprawną dziewczynkę. Dziewczynkę, którą miała się opiekować. Te sceny stanowią kolejny powód do tego, aby dokładnie sprawdzać osoby, pod opieką których zostawiamy nasze dzieci.

To tam rozegrał się dramat

Nie wiadomo kiedy dokładnie doszło do zdarzenia, ani kto jest autorem krótkiego wideo. Udało się na natomiast ustalić miejsce, w którym doszło do karygodnego zachowania pracownicy placówki. Jak donoszą źródła, dramat rozegrał się w żłobku Jukskei Park w Johannesburgu, gdzie uczęszcza troje niepełnosprawnych dzieci. Wiadomo również, że właścicielem placówki jest miejscowy lekarz.

Skandaliczne zachowanie pracownicy placówki

Nie wykluczone, że gdyby nie nagranie, skandaliczne zachowanie opiekunki do dnia dzisiejszego prawdopodobnie nie ujrzałoby światła dziennego. Na filmie widzimy, jak pracownica żłobka bije małą, niepełnosprawną dziewczynkę plecakiem, a chwilę później kopie ją w głowę wykrzykując, że jest głupia. 

Co było powodem takiego zachowania opiekunki?

Jak podaje „Mirror”, pracownica placówki wściekła się za to, że dziecko pobrudziło pieluchę. Świadczyć mogą o tym również słowa opiekunki, które skierowała do dziewczynki.

Chodź tu i daj się przebrać – można usłyszeć na nagraniu

„Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia”

Nie jest pewne, czy dziewczynka faktycznie jest niepełnosprawna, jednak świadczyć może o tym stojący obok jej wózek inwalidzki. Bardzo prawdopodobne więc, że należy właśnie do niej, a mała nie jest w stanie samodzielnie chodzić.

Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia. Rozumie, co mówię. Po prostu zachowuje się głupio – tłumaczy koleżance opiekunka, która znęcała się nad dziewczynką

Kobieta została zwolniona

Skandaliczne zachowanie opiekunki dotarło już w odpowiednie ręce. Wiadomo, że agresywna pracownica placówki straciła już pracę i odpowie za swoje zachowanie. Władze Johannesburgu zapowiedziały również, że w sprawie zostanie wszczęte śledztwo.

Nagranie

Wstrząsające nagranie możesz obejrzeć poniżej. Patrząc na to krótkie wideo, pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że ta kobieta już nigdy więcej nie będzie mieć prawa do opieki nad dziećmi. 

Polecane

Może Cię zainteresować