×

Bratanicy Krzysztofa Krawczyka puściły nerwy. Publicznie skrytykowała kuzyna!

Skandal po pogrzebie Andrzeja Krawczyka. Jego córka ma za złe Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi, że nie pojawił się na uroczystości. „WSTYD!” – napisała w mediach społecznościowych.

Kolejny cios dla rodziny

Od dnia pogrzebu Krzysztofa Krawczyka trwa medialny spór między jego bliskimi. W centrum tych przepychanek znalazł się syn piosenkarza, Krzysztof Krawczyk Junior. Mężczyzna oskarża wdowę, Ewę Krawczyk, o odcięcie go od sławnego ojca i pozbawienie praw do jego majątku. Nieporozumienie doprowadziło do tego, że obie strony spotkały się w środę (19 maja) w sądzie na rozprawie spadkowej zmarłego artysty.

W tym czasie rodzina otrzymała kolejny bolesny cios. Zmarł brat Krzysztofa Krawczyka, Andrzej. Odszedł zaledwie kilka tygodni po śmierci brata. Mężczyzna w ostatnim czasie ciężko chorował, walczył z koronawirusem. Nie wiedział nawet o śmierci swojego brata. Rodzina miała nadzieję, że uda mu się powrócić do pełni sił.

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!

– napisała Ewa Krawczyk.

Skandal po pogrzebie Andrzeja Krawczyka

Jak donosi Super Express, pogrzeb Andrzeja Krawczyka odbył się 20 maja na cmentarzu w Łodzi. W uroczystości wzięła udział tylko najbliższa rodzina. Nie zabrakło pogrążonej w żałobie Ewy Krawczyk, która przyniosła na pogrzeb piękną różę. Brat Krzysztofa Krawczyka spoczął w rodzinnym grobie.

Tak postanowili Krzysztof i Andrzej już kilka lat temu. Krzysztof zakochany w Grotnikach postanowił spocząć na tej ziemi a Andrzeja poprosił by pilnował Rodziców.

– przekazał Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel i menedżer zmarłego artysty.

Poruszające kazanie wygłosił ksiądz Jerzy Turek:

Andrzej nie był świadomy, że jego brat odszedł z tego świata. Ciężko chorował. Wszyscy liczyliśmy, że powróci do pełni sił do łaski zdrowia. Bóg zabrał go jednak do siebie. Bo Bóg jest miłością i bierze go tam, gdzie nie ma smutku i narzekania.

Po uroczystości pogrzebowej, córka malarza Magdalena Krawczyk, zamieściła w mediach społecznościowych emocjonalny wpis. Z jej słów wynika, że wśród żałobników zabrakło Krzysztofa Krawczyka Juniora:

Dzisiaj odbył się pogrzeb naszego tatusia, ś.p. Andrzeja Krawczyka, brata Krzysztofa. Dziękujemy cioci Ewie za zorganizowanie całego pogrzebu. Moi rodzice wychowywali Juniora przez dłuższy czas, dzisiaj go nie było… WSTYD! Pogrążona w żałobie rodzina Krawczyków.

Przypomnijmy, że niedawno syn Krzysztofa Krawczyka śpiewał na ulicy przeboje ojca.

Źródła: lelum.pl, www.pudelek.pl, viva.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij