×

Wpadka Radosława Liszewskiego na koncercie Weekendu. Skierował sprośne słowa do 10-latki

Skandal na koncercie Weekendu podczas II Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Lider zespołu podszedł do 10-latki i prosto do niej zaśpiewał sprośny tekst swojej piosenki o kręceniu pupą. Wszystko nie tylko na oczach publiczności, ale także widzów telewizji publicznej.

Weekend występował na kieleckim festiwalu

10 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach występowały zespoły grające disco polo. Wszystko w ramach II Festiwalu Muzyki Tanecznej, transmitowanego przez stację TVP2. Na scenie można było zobaczyć najpopularniejszych wykonawców tego gatunku, dlatego nie mogło zabraknąć zespołu Weekend.

radosław liszewski
Instagram

Sprośne słowa w kierunku 10-latki

Niestety lider zespołu zaliczył sporą wpadkę. Radosław Liszewski trakcie wykonywania utworu „Jesteś z******a” razem z tancerzami zeszedł ze sceny. Z niewyjaśnionych przyczyn fragment tekstu zaśpiewał akurat do 10-letniej dziewczynki:

Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się, obiektem pożądania właśnie stałaś się

10-latka była bardzo zawstydzona sytuacją. Całą sytuację pogarszali tancerze, którzy otoczyli dziewczynkę i wykonywali raczej zalotne ruchy.

Skandal na koncercie Weekendu został skrytykowany w sieci

Cała sytuacja znalazła się na telebimie, więc mogli zobaczyć ją wszyscy zebrani w amfiteatrze. Wpadka nie umknęła także widzom przed telewizorami, którzy zdecydowanie krytykowali zachowanie Liszewskiego na Twitterze.

Liszewski próbował załagodzić skandal na koncercie Weekendu

Pod wpływem krytyki, lider Weekendu postanowił wytłumaczyć całe zajście. Niestety nawet po przeczytaniu jego wypowiedzi, nie bardzo wiemy co kierowało nim w tamtej chwili:

To był przypadek, po prostu podszedłem do ludzi, dziewczynka była wystraszona, chciałem, żeby się uśmiechnęła. Bez przesady. Równie dobrze mogłyby być to panie pod 70-tkę. I to też można byłoby uznać za dziwne

Rozumiecie zachowanie Radosława Liszewskiego?

Może Cię zainteresować

zamknij