×

Dagmara Kaźmierska zdradza, skąd ma pieniądze na życie. Jej wypowiedź rozbraja

Gwiazda programu „Królowe życia” chętnie dzieli się z fanami swoim bujnym życiem. Skąd Dagmara Kaźmierska ma pieniądze? To pytanie zadał jej jeden z internautów. Odpowiedź celebrytki zapamiętają wszyscy!

Barwna postać show-biznesu

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu „Królowe życia”. Widzowie szczególnie polubili ją za barwną osobowość, wrodzone poczucie humoru i cięty język. W show TTV poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się nieco faktów z jej bujnego życia.

Jak wiadomo, celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Ostatnio wystąpiła w filmie Patryka Vegi oraz w teledysku. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju.

Kaźmierska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (liczba obserwujących ją na Instagramie fanów przekroczyła już 1 mln!). Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą na planie „Królowych życia”. Nie boi się publikować żadnych zdjęć – jakiś czas temu Dagmara Kaźmierska wrzuciła zdjęcia po porodzie.

Większość osób wciąż zastanawia się nad tym, jak byłej burdelmamie udało się w Polsce zrobić aż tak spektakularną karierę? Celebrytka w końcu nie wytrzymała i zabrała głos w tej sprawie.

Skąd Dagmara Kaźmierska ma pieniądze?

Jeden z internautów zapytał się „królowej życia” wprost, skąd ma pieniądze na tak bogate życie? Jak sam napisał, wcześniej kilkakrotnie próbował to z niej wyciągnąć. Mężczyzna nie potrafi zrozumieć, jak bohaterka programu TTV o takiej nieciekawej przeszłości może sobie pozwolić na wystawne życie w obecnych czasach.

Dalej pani mi nie odpowiedziała, skąd na to wszystko ma pieniądze? W telewizji chce pani pomagać, a tu co?!

Tym razem Kaźmierska postanowiła zaszczyciła frustrata odpowiedzią. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu…

Na żebry chodzę

– napisała Dagmara.

Pytanie zachęciło innych obserwujących do wszczęcia dyskusji. Większość internautów wyraźnie stanęła po stronie „królowej życia”. Niektóre osoby były jednak bardziej sceptycznie nastawione. Jak czytamy w komentarzach:

Czy zazdrość przez Ciebie przemawia? To też zostań gwiazdą. Przecież Dagmara ma dwa sklepy, w TV zarabia, może jeszcze oszczędności, może jeszcze jakieś biznesy, więc stać ją to sobie wyjeżdża.

Przecież wiadomo, że pieniądze nie pochodzą z uczciwej pracy.

A Wy co sądzicie o bujnym życiu gwiazdy TTV?

Źródła: kolezanka.com, www.pudelek.pl, lelum.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij