in

Godlewskie kibicują polskim piłkarzom. Robią to w dość wyuzdany i wulgarny sposób

Siostry Godlewskie już od momentu, w którym je poznaliśmy nie przestają zaskakiwać, zwłaszcza nagością i coraz to bardziej kontrowersyjnymi filmami wrzucanymi do sieci. Właśnie pojawił się kolejny… Tym razem dotyczy naszych piłkarzy.

Do boju Polacy!

Siostry Esmeralda i Małgorzata Godlewskie w związku ze zbliżającym się Mundialem 2018 postanowiły zagrzać do boju polskich piłkarzy. Na swoim oficjalnym kanale w serwisie youtube.com opublikowały trailer teledysku, który już niedługo ma się ukazać. Z dumą prezentują w nim wypięte pośladki i nagie piersi w naszych barwach narodowych. W opisie napisały:

Biało-czerwone Siostry Godlewskie na Mundial 2018. Zagrzewamy naszych piłkarzy do walki w Rosji. Premiera już niedługo!

Reakcja internautów

Zaledwie 15-sekundowy filmik wywołał prawdziwe oburzenie internautów. Wielu z nich jest zniesmaczonych golizną i twierdzi, że to, co zrobiły Godlewskie, jest niczym innym, jak brakiem szacunku do polskich barw narodowych i flagi.

Zapoznaj się kobieto ze znaczeniem naszych barw narodowych. Chcecie pokazywać d…, to sobie to róbcie, ale nie macie prawa przy tym bezcześcić naszej flagi

Wstyd i hańba

Czemu ośmieszacie Polskę?

TO HAŃBA DLA POLSKIEJ FLAGI!!!!!!! LUDZIE UMIERALI ZA POLSKĘ ZA TE BARWY A TE DWIE KUR**KI ROBIĄ SOBIE Z TEGO CYRK !!!!!!!

A Wy co myślicie o takim rodzaju kibicowania sióstr Godlewskich?


Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com