×

Michał Szpak opublikował zdjęcie z młodszą siostrą. Internauci są nią zachwyceni

Michał Szpak od dawna podkreślał, że jego rodzina jest dla niego największym wsparciem, dzięki któremu ma siłę stawiać czoła przeciwnościom losu. Warto w tym przypadku zaznaczyć, że wokalista ma trójkę rodzeństwa i z każdym z nich bardzo dobrze się dogaduje. Największe wsparcie widzi jednak w młodszej siostrze Ewie, na której pomoc może liczyć w każdej sytuacji.

Kim jest młodsza siostra Michała Szpaka?

Ewa także miała już styczność z polskim światem show-biznesu. Wraz ze sławnym bratem wystąpiła w stacji TVN, gdzie podbiła serca publiczności, jak i widzów zasiadających przed telewizorami. Od tego momentu jej popularność w mediach społecznościowych diametralnie wzrosła – dziś na Instagramie obserwuje ją już prawie 5 tys. osób, a liczba ta wciąż rośnie. Nie ma się co dziwić, w końcu jest niezwykle ciekawą postacią o wielu pasjach i zainteresowaniach – również tych muzycznych.

Zdjęcie na profilu Michała

W ostatnim czasie Michał Szpak opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z Ewą, które natychmiast spotkało się z masą pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Ich reakcja jest jak najbardziej zrozumiała, bowiem fotografia z basenu jest wyjątkowo urocza!

facebook.com/pg/szpakmichal

Warto także zaznaczyć, że nastoletnia siostra gwiazdora, jak i cała rodzina Szpaka, jest bardzo zdolna, a przede wszystkim muzykalna. Kto wie, być może pójdzie w ślady brata?

Póki co na karierę ma jeszcze jednak czas, a na razie zachwyca nas swoją wyjątkową urodą

Może Cię zainteresować

zamknij