×

Siostra Meghan sprzedaje jej zdjęcia z dzieciństwa. To nie najgorsza rzecz, której się dopuszcza

Samantha Grant to przyrodnia siostra księżnej Sussex. Kobieta już od miesięcy zarabia, sprzedając zdjęcia Meghan z dzieciństwa, a także wydając sekrety rodzinne, za które media chętnie płacą.

Niemiłe słowa

53-latka jeszcze przed ogłoszeniem zaręczyn książęcej pary rozpowiadało mało pochlebne informacje na temat swojej siostry. Nazywała ją płytką osobą i uważała, że Meghan ukartowała związek z Harry’m, aby wkraść się do rodziny królewskiej.

To był zaledwie początek

Samantha na tym nie poprzestała. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że właśnie kończy pisać książkę, w której pojawią się wszystkie szczegóły z życia świeżo upieczonej księżnej. Książka będzie nosić tytuł Pamiętnik siostry nachalnej księżnej.

Spory rodzinne

Gdy zarzucono kobiecie, że obraża żonę wnuka królowej Elżbiety, ona odparła: To nie ja nazwałam Meg nachalną. Tylko gazety brukowe Meghan wielokrotnie prosiła przyrodnią siostrę, aby przestała ujawniać tajemnice z jej życia prywatnego. Niestety, to jeszcze bardziej nakręciło 53-latkę.

Z pewnością mam większe prawo do zarabiania w ten sposób pieniędzy niż dziennikarze czy fotografowie – powiedziała Grant w rozmowie z „2DayFM”

A post shared by Closer Weekly (@closerweekly) on

Może Cię zainteresować

zamknij