×

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę! Też jest aktorką – podobna?

Wiedzieliście, że siostra Barbary Kurdej-Szatan też jest aktorką. Łączy je wyjątkowa relacja. Co Basia mówi o swojej siostrze?

Siostra Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda serialu „M jak miłość” zdradziła, że jej siostra – Kasia, również jest aktorką. Co więcej dziewczyny wezmą udział we wspólnym projekcie. Jak czytamy na profilu Katarzyny Kurdej-Mani:

Jakiś czas temu postanowiliśmy coś razem stworzyć. Siostry i mężowie/szwagrowie. Nasze wizje artystyczne idealnie zgrały się z pomysłem na wystawę fotografii i wyobraźnią niezwykłego artysty

Wspólny, rodzinny projekt

Basia Kurdej-Szatan również pochwaliła się zdjęciami z siostrą na swoim instagramie. Oznaczyła je hastagami „Nadchodzi coś nowego” i „Sisters”. Chociaż Basia nie powiedziała wiele o projekcie, jej siostra zdradziła nieco więcej:

Już w marcu Maksymilian Ławrynowicz zaprosi wszystkie wrażliwe dusze na magiczną wystawę. Wszystko inspirowane słowiańskimi legendami. Korzenie.. opowieści… duchy.. czarownice.. strzygi.. cierpiętnice… Nasza piosnka „Matka” ma zaszczyt być motywem przewodnim promującym to niezwykłe wydarzenie.

Rodzinne życie

Mama aktorek zawsze je wspierała. Łączy je bardzo silna więź. Jest szczególnie zadowolona z tego, że obie mają kochające rodziny. Dziewczyny szukały w mężczyznach podobnych cech: kochających, dobrych i uznających ich niezależność. Jak mówi Eliza Wyszomirska-Kurdej:

Pragnęłam, żeby znalazły sobie partnerów, którzy w pełni zaakceptują to, co one robią. I mogę pani powiedzieć, że mam cudownych zięciów. W ogóle jestem szczęściarą. Wnuki mam fantastyczne, ubóstwiam swoje córki, a mój mąż całe życie mnie kocha, ja o tym wiem i czuję się bezpiecznie.

Z niecierpliwością czekamy na nowy projekt sióstr Kurdej. Też nie możecie się doczekać?

Źródła: www.fakt.pl, www.instagram.com, viva.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować