×

Ratownicy znaleźli martwą kobietę zasypaną ziemią, która w ramionach trzymała synka

Kiedy ludzie są w niebezpieczeństwie i coś zagraża ich życiu, są w stanie zachowywać się tak, jakby mieli nadludzkie moce. Być może działamy tak przez adrenalinę, która dodaje odwagi i sprawia, że włącza się tryb waleczności. Raz po raz słyszy się historie o ofiarach wypadków, które ostatkiem sił wydostają się z pojazdów, albo obezwładniają napastnika, choć na co dzień nie skrzywdziliby muchy.

Jednak nic nie jest tak silne jak instynkt macierzyński, które sprawia, że kobieta jest w stanie zrobić wszystko, aby ratować swoje dziecko. Najlepszym tego dowodem jest to zdjęcie wykonane po trzęsieniu ziemi.

Ratownicy gorączkowo szukali kobiety, która przebywała na swojej posesji. Znaleźli ją w skulonej pozycji – prawie tak, jakby coś trzymała. Po chwili zorientowali się, że trzyma swojego synka…

zdjecie

Niestety kobiecie nie udało się przeżyć, ale dzięki temu, że swoim ciałem przykryła dziecko, uratowała mu życie. Natychmiast wezwano karetkę. Ratownicy dodatkowo przy matce znaleźli telefon, na ekranie którego widniała wiadomość:

Synku, jeśli przeżyjesz, pamiętaj zawsze, że Cię kocham.


Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że ta matka poświęciła swoje życie, aby jej syn mógł przeżyć. Poświęcenie, które zrozumie każdy kochający rodzic.

Miłość jest silniejsza od śmierci!

Polecane

Może Cię zainteresować