×

Przerażający wypadek na Podhalu. Maszyna rolnicza rozerwała 60-letniego mężczyznę!

Chwila nieuwagi doprowadziła do tragedii. Rolnik stał obok maszyny, gdy ta nagle go wciągnęła. Ratownicy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia, doznali szoku.

Sieczkarnia wciągnęła mężczyznę

Tragedia rozegrała się 2 stycznia koło godziny 18:00 we wsi Murzasichle. Znajduje się ona w powiecie tatrzańskim w niewielkiej odległości od Zakopanego.

60-letni mężczyzna pracował przy maszynie do cięcia słomy, trawy, kukurydzy i innych roślin na paszę dla zwierząt. Nie zauważył jednak, jak blisko stoi sieczkarki. W pewnym momencie tryby urządzenia chwyciły jego ubrania i wciągnęły go do środka. Potężne ostrza zaczęły dotkliwie ranić starszego rolnika.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Robili, co mogli

Ratownicy będący na miejscu zdarzenia doznali szoku. Czegoś takiego, jeszcze nie widzieli. Wspólnie ze strażakami, którzy byli niezbędni do poradzenia sobie z urządzeniem, wyciągnęli zakrwawionego mężczyznę z maszyny rolniczej. Niestety na pomoc było już za późno.

60-latek został rozszarpany przez maszynę. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Policja nie chce podawać więcej szczegółów całego zdarzenia.

Na miejscu przez kilka godzin pracował prokurator oraz policja. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu

Źródła: www.se.pl, natemat.pl, natemat.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować