×

Mama 6 dzieci słyszy, co mówi mąż na temat jej rozstępów do kolegów. To napędza ją do działania!

Sharna Kieser jest australijską blogerką i matką sześciorga dzieci.

Kobieta przez wiele lat nie miała odwagi nosić bikini, ponieważ ciąża zostawiła rozstępy na jej ciele.

Jednak pewnego dnia kobieta słyszy męża, który rozmawiał z kolegami na temat jej rozstępów. To powoduje, że Sharna postanawia zmienić kilka rzeczy.

Sharna przez bardzo długi czas czuła się zawstydzona tym, jak wygląda jej ciało w kostiumie kąpielowym. Nadszedł jednak czas na zmiany.

„Zawsze myślałam, że to nie ma sensu. Miałam wysportowane ciało, które było pokryte rozstępami. Wstydziłam się. Zawsze unikałam plaży czy basenów, a jeśli byliśmy zaproszeni na przyjęcie, wolałam pomagać w kuchni i pokazywałam się jedynie w koszulce” – wspomina kobieta.

Pewnego dnia jednak Sharna usłyszała męża, który swoim kolegom mówił, że jest to piękno bycia kobietą. Wynikiem wielkiej miłości matki, blizny świadczące o wydaniu na świat dziecka.

Im dłużej Sharna się nad tym zastanawiała, tym bardziej to rozumiała. Blogerka nienawidziła ich z powodów, dla których jej mąż je kochał. W oczach Sharny ciało było zniszczone, dla jej męża było oznaką siły i miłości matki.

W końcu Sharna zaczęła być dumna ze swojego ciała. Wszystko dzięki mężowi, który otworzył jej oczy na sposób w jaki on je postrzegał.

„Codzienne przypomnienie, że jestem matką. Poczułam miłość, do męża i dzieci. Najbardziej jednak pokochałam siebie. Dzięki tej przemianie wyzbyłam się kompleksów i zapragnęłam zadbać o ciało i pielęgnować je.” – pisze Sharna

Sposób patrzenia zmienił się. Nienawiść zamieniła się w miłość i dumę. Sharna poczuła ogromną motywację. W końcu uświadomiła sobie, że ma ciało, o którym zawsze marzyła.

Będąc wdzięczną za każde maleństwo i miłość rodziny, Sharna w końcu zrozumiała, że to, o czym marzyła przez tyle czasu było cały czas w zasięgu wzroku. Pokochała i zaakceptowała siebie.

Dzięki słowom męża Sharna nauczyła się ważnej lekcji, o której powinna pamiętać każda kobieta: ważne jest by akceptować i kochać siebie. Pamiętajcie o tym drogie panie!

Może Cię zainteresować

zamknij