×

Wystawiła dziewictwo 13-letniej córki na sprzedaż. Wyznanie matki wstrząsa człowiekiem

Czy może być coś gorszego, niż wyznanie matki, która chce sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki bogatemu mężczyźnie? Jeśli tak, to bez wątpienia takich zachowań jest bardzo niewiele. Choć nie mieści się to w głowie, taka sytuacja miała miejsce u naszych wschodnich sąsiadów. Teraz kobieta odpowie za to, co chciała zrobić nastoletniej córce.

Czy mogła chcieć czegoś więcej?

Shamed Irina Gladkikh pochodzi z Czelbińska w Rosji. Kobieta od lat świetnie radziła sobie w życiu – pracowała jako agentka nieruchomości, a jakiś czas temu podjęła pracę w branży IT. Zawsze dobrze się ubierała, nosiła drogie kreacje i dużo czasu poświęcała swojemu wyglądowi. Spędzała także sporo czasu na imprezowaniu i brała udział w różnego rodzaju konkursach piękności.

vk.com

W styczniu bieżącego roku Shamed została zatrzymana

Powód, dla którego tak się stało, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, że Rosjanka chciała sprzedać dziewictwo swojej 13-letniej córki za ponad 19 100 funtów (około 90 tysięcy złotych). Zachętą dla potencjalnego klienta miały być zdjęcia nastolatki i certyfikat od lekarza, który potwierdzał, że dziewczynka swój „pierwszy raz” ma dopiero przed sobą.

Instagram

Jak doszło do aresztowania?

Policjanci postanowili przygotować na Rosjankę zasadzkę. Shamed nie miała pojęcia, że na spotkaniu w jednej z restauracji, podczas którego miało dojść do sfinalizowania transakcji, spotkała się z detektywem. Kiedy matka 13-latki przyjęła pieniądze, została aresztowana. Dziewczynka w tym czasie trafiła do jednego z moskiewskich szpitali.

Wstrząsające nagranie

Po zatrzymaniu funkcjonariusze opublikowali w sieci nagranie, na którym Shamed i jej wspólniczka, 35-letnia Jelena Anisimowa, przyznają się do winy.

O godzinie 7:35 ja i moja córka poleciałyśmy do Moskwy. Miałyśmy poznać bogatego mężczyznę, aby uzyskać pomoc finansową za świadczenie usług seksualnych przez moją córkę – powiedziała Shamed

Dopiero później okazało się, że Gladkikh ma również małego synka. Na jaw wyszło również, że jej dobra przyjaciółka zarabia na życie jako prostytutka.

vk.com

Wyrok

Podczas rozprawy Shamed robiła wszystko, aby nie patrzeć na dziennikarzy i w kamery. Sąd skazał kobietę na 4,5 roku pozbawienia wolności. Odebrał jej również prawa rodzicielskie, a co za tym idzie, opiekę nad 13-latką i jej młodszym bratem objęła babcia.

Niektórzy są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby dostać upragnioną sumę pieniędzy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że czasami ofiarami stają się niczemu winne osoby, dzieci.

Jakim człowiekiem trzeba być, żeby zdecydować się na taki krok jak Shamed?

Może Cię zainteresować

zamknij